Bioklimatická pergola

Zobraz úvodný príspevok
Máte niekto skúsenosť s touto firmou https://www.al-pergoly.sk ? Páči sa nám ich pergola skyline, tak by ma zaujímalo či sú spolahliví. Ďakujem
Odpovedať
@hronkanka ano ano, ale to uz dlhsie je to, co trva ta akcia. Je to fajn, lebo tak ked uvazujes nad takouto pergolou tak to nie je nejake prvoplanove rozhodnutie. Podla mna sa najde dost ludi, co to vyuzije. Este tusim do konca februara alebo tak nejak trva ta akcia.
Odpovedať
@ruskiana ved jasne, to najlepsie budes vediet potom pocas leta, tepla, ked budu aj horucavy. To budes isto vediet aj porovnat s nejakymi inymi pergolami alebo pristreskami, ze co poskytuje aky luxus.
Odpovedať
Profilova fotka
@liminka este stale? to uz je ale nejaky cas, to je akcia na toto. alebo to je uz dalsia? lebo uz som to aj davnejsie postrehla, ze sa to spominalo, ze o tom bola rec. ja som to uz akoze pozerala, mozno som to aj ja spominala predtym 😄
Odpovedať
@hronkanka teraz ale uz tusim nie je, nemam o tom zase az taky prehlad, ale nezachytila som o tom informacie ziadne za poslednu dobu. ale myslim si, ze nieco podobne este bude. podla mna by akoze aj viacej ludi islo do tej bioklimatickej, len cena nepusti, takze pocas akcie sa im isto nahromadi aj viacej objednavok.
Odpovedať
@antoska65 ja by som zase tak povedala, ze sa ta pergola oplati dat aj ked nie je na nu akcia. akoze samozrejme, ze to potesi, to nehovorim. ale treba sa to pozriet aj tak do buducna, ako ju clovek vyuzije a posluzi mu 🙂
Odpovedať
@ruskiana ale ved to anoooo, ja som to nemyslela tak, ze by sa to nevyplatilo. to aby sme sa zase zle nepochopili nahodou. ja si myslim presne to, co si ty napisala. ma to svoje opodstatnenie a clovek si rychlo na dobre zvykne 😉
Odpovedať
@antoska65 no ja len tak pre istotu 🙂 lebo ludia maju kadejake nazory na to. Aj my sme sa s takymi stretli. ze je to zbytocnost a podobne. Ale tak nech si myslia, co chcu a spravia si podla seba, no nie? Ale aj taki sa nasli, co potom zmenili nazor, ked sa u nas zastavili na navstevu a videli ako to funguje a ake ma bioklimaticka pergola vyhody 🙂
Odpovedať
@ruskiana co sa tyka toho ovladania, tak to mate nejak na dialkove alebo sa tam dava manualne ovladanie, ci ako sa to riesi?
Odpovedať
@kubiano neviem o tom, ze by bolo pri nej manualne ovladanie. ovladanie byva elektricke, ovlada sa pergola dialkovym ovladacom. a tym vies robit s tymi lamelami, sluzi ti to na otvaranie, naklapanie a samozrejme na zatvaranie tych lamiel v streche pergoly.
Odpovedať
@liminka nehadam sa, vobec neviem popravde, ze ake su moznosti haha. Ale tak to uz v dnesnej dobe asi radsej ludia volia taketo ovladanie, ked je navyber. Ze daju prednost tomu elektrickemu, automatickemu alebo hoc aj cez tu inteligentnu domacnost.
Odpovedať
Profilova fotka
@kubiano radi si zjednodusujeme a zlahcujeme veci, tak celkovo ako ludstvo mam teraz na mysli. takze je to podla mna uplne pochopitelne. a zase, aby by sa ti nechcelo nejak klukou tocit, aby sa ti odostretlo alebo podobne, ked ti staci stlacit gombik miesto toho.
Odpovedať
@kubiano Pytal si sa ma na ovladanie, tak ano, mame na pergole ovladanie cez dialkovy ovladac. Isotra ma aj nejak cez inteligentnu domacnost spravene, ze sa da prepojit tienenie a teda aj tie pergoly, ale to sme si nedavali. Mas o taketo nieco zaujem skor?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ruskiana To je inak sikovne riesenie, lebo mobil ma proste kazdy stale po ruke, nech hovori kto chce co chce 😄 Ale zase nie vsetci si potrpia na taketo moderne vychytavky. Pokial sa da vyberat z viacerych moznosti, tak je dobre.
Odpovedať
@antoska65 Da sa vybrat kadeco, aj osvetlenie napriklad, aj to ci chces teple alebo studene si vies zvolit. Vyhodne, ze ti to tam vedia namontovat hned od vyroby, ze uz to netreba dodatocne riesit.
Odpovedať
@hronkanka Vsak to zase nehovorim, aby bola ta pergola na kluku. Zase az takto sa spat vracat nemusime 😄 Aj ked vcera sme behali po obchodoch a videl som jeden stolik, neviem ci to mal byt akoze konferencny a tam bola normalne kluka a dala sa nastavovat vyska. Neviem, ci to ozaj plnilo nejaku uzitocnu funkciu, alebo to bola len dizajnovka, ale zaujalo ma to, ale nekupoval by som ho 😄
Odpovedať
@ruskiana Mozno casom, najskor by som asi v tomto ostal proste klasik a spravil to ovladanie manualne, tym nemyslim kluku, ale vypinac. Uvidim, ako sa mi to bude pozdavat a potom by som to mozno riesil inak. Je takto moznost, nie? Ci to sa treba hned rozhodnut?
Odpovedať
@kubiano Najlepsie hned na zaciatku si myslim. Ale tak cez tu appku by sa to mohlo dat aj potom si myslim. Vies, ze by tam mohla byt nejaka kvazi predpriprava.
Odpovedať
Profilova fotka
@kubiano Ale aj to som postrehla, ze niekto takuto ide kupovat, ze to nie je na zakazku na mieru, ale proste niekto predava hotove pergoly a presne taketo je tam ovladanie, podotykam, ze bioklimaticka pergola je to tiez. Tak akoze netusim, ako si to presne predstavit 😄
Odpovedať
Aj tak by som ho asi nechal manualne teda 😄 Neviem sa proste nejak rozhodnut. Spravi to aj rozdiel v cene predpokladam. Ale kdeze, to ziadne, ze ja si to mam poskladat alebo co. Normalne, nech to firma zariadi.
Odpovedať
Dialkovy ovladac a mas to bez starosti, tym vies otvorit, naklapat a zatvarat tie hlinikove lamely na streche pergoly. To je v podstate vsetko, co potrebujes s tym robit. Mozes si vybrat tych ovladacov aj viacej, takze vies mat zakazdym nejaky po ruke, aj keby sa jeden niekam zapatrosil.
Odpovedať
@kubiano uz by si mal okolo toho prestat tolko spekulovat a konecne sa s tym nejak pohnut, lebo ty este aj novu pergolu pomaly vymyslis 😄
Odpovedať
@kubiano Ano, za ovladac si normalne platis, ale byt na tvojom mieste, tak to este poriadne zvazim. Je to ozaj lepsie 🙂
Odpovedať
@ruskiana to je pravda, ale nie je to nejaka horibilna suma, co sa zan plati. minimalne teda dva by som odporucala zvolit si. pre kazdy pripad. u nas sa lubia taketo veci zazracne stracat alebo sa niekam zapatrosia, tak aby tam bola taka poistka, ze aspon jeden bude na svojom mieste.
Odpovedať
Ale ved uz som sa pohol, uz som o dost postupil. To sa nebojte 😄 Pergola je uz viac menej na ceste.
Odpovedať
@kubiano tak a nejake novinky mame kde? naco to tu s tebou riesime, ked nam ani nenapises, co je s pergolou nove a ci vobec nieco 😄 ci odrazu len pribudne fotka, ze uz ju mas doma a nic viac k tomu 😄
Odpovedať
@liminka No a uz je pergola aj postavena, namontovana a otestovana. Sa nebojte, ze by som vam nedal vediet, ako to dopadlo a tak podobne. Vsetko je na poriadku a vyzera to este lepsie ako som cakal. Akurat sa musim naucit vychytavat este to naklapanie.
Odpovedať
@kubiano ti poviem, ze toto bola s tebou ina telenovela 😄 a co teda hovoris na pergolu?
Odpovedať
@kubiano no to mam radost, ze to ma takyto stastny koniec. este ste stihli aj uzit si ju pocas tychto poslednych peknych teplych dni. ale tak aj na jesen aj v zime budes isto rad, ked nebudes mat mokro stale na terase. aj v tomto obdobi sa da posediet este vonku.
Odpovedať
Tak sorry, ze som bol taky dramaticky miestami. No ale nevedel som sam, ako to dopadne, tak som radsej nechcel mat zbytocne velke ocakavania. Teraz to mozem normalne realne zhodnotit a to je lepsie, nie? Niet nad vlastnu skusenost a je fakt dobra teda v mojom pripade.
Odpovedať
Profilova fotka
@kubiano odpustam ti, pokial to stalo za to a teraz je vsetko tak, ako ma byt, tak je to okej 😄 aj mas nieco dalsie, do coho sa chces teraz pustit? ozaj. aj rolety si rovno daval na tu pergolu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?