Vonkašie ohnisko

Zobraz úvodný príspevok
Ako máte riešené vonkajšie ohnisko? Nejaké foto? Inšpirácie? Nie krb prosím, ale klasické ohnisko (áno chcem aj krb, ale to riešime v inej téme).
Odpovedať
Jaskura tak prehlad ako prehlad 😄 Tiez som si sem prisla pytat rady lebo som nevedela, kedze sme aj my chceli ohnisko 🙂 Chcete robit svojpomocne? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jaskura a vy mate aku predstavu? vies myslim teda ohladom materialov, ci zatial vobec hej? 🙂 lebo tiez si ludia vyberaju aj podla toho co vedia zohnat, ako chcu aby presne vyzeral a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
tamisa no uvidime 🙂 ako manzel je zatial nakloneny ze by to vedel aj sam spravit tak hadam ano 😄 branislavv material neviem ani priznam sa ze tomu sme otvoreni hlavne nech to vyzera co najprirodzenejsie 🙂 vies nie ze to bude ako past na oko.
Odpovedať
@jaskura no drzim manzelovi palce ono sa to niekedy nezda ale keby to riesi svojpomocne je to celkom makacka, lebo tak berieme do uvahy ze to chcete mat doma, teda na zahrade a ze to nie je ako v lese, kde das dokopy par kamenov a je to 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@branojan ale tak hadam to nie je nieco, pricom by mu ruky odpadli ved a vy mate teda ake ohnisko? mozno mi vies teda presnejsie povedat aky material zvolit pripadne nejake rady ako ho postavit 🙂 alebo teda spravit.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak @jaskura dá sa z kameňa napríklad alebo neviem, tiež som riešil dávnejšie podobnú dilemu, že som si chcel sám ohnisko spraviť, aj som si porovnával ako by to bolo materiálovo fajn a tak, ale čo ja viem, záleží asi aj na tom, že koľko eur by ste do neho chceli investovať 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jaskura co ti ja viem ako ked tak mozno z kamena k vyslovene chcete, co som videla aj tehly sa pouzivaju ale to sa mi tak nepaci 🙂 asi je to len o vasich preferenciach lebo material myslim ze sa da zohnat rozne aj za teda prijatelne ceny, i ked u mna to vyhralo hotove ohnisko 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sebrino hej tehly? co ja viem to keby scernalo asi by to nevyzeralo pekne 🙂 pockaj pockaj ako hotove ohnisko? to ti niekto vyrobil a len naviezol alebo ako si to mozem predstavit? 🙂
Odpovedať
Jaskura tak je to o tom ako by ste si ho upravili, osetrili aby stale vyzeralo dobre, ale zase hej je mozne aj pri pravidelnom pouzivani aj pri vplyve pocasia sa moze vizual menit 🙂 Mne aj tu poradili stol od Elementi, to je stol s ohniskom a poviem ti paraada 🙂 Asi tak si to mozes predstavit podla tvojej otazky, ze ked sa povie hotove ohnisko si myslim 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jaskura vlastne presne take ako ti tamisa odpisala 😄 som si nechal poradit a kupil uz takyto hotovy stol a to ti je parada 🙂 aspon mi neodisli krize keby som si mal sam spravit nejake klasicke ohnisko a toto zase vyzera podla mna vizualne ovela krajsie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jaskura no a ako vam to zatial ide to rozhodovanie? 🙂 lebo vidim ze ti tu uz poradili ten stol, reku ci si sa radila s muzom ohladom toho ci ste to prebrali alebo co 🙂
Odpovedať
@jaskura som zvedavy co na to povies, myslim si ze to je paradna investicia a uplne bez starosti a ako bonus bez zapachu, dymu a xy veci ktore by si riesila asi pri klasickom ohnisku, by sa mi nechcelo potom uvazovat ci som ho dobre napriklad zahasil alebo co a takto to mas bez starosti 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Je to fakt super 🙂 Tiež som zvedavý čo na to poviete, a teda pokiaľ dal tebe manžel nejakú voľnú ruku v tomto tak choď do toho 😄
Odpovedať
Profilova fotka
fiha tak to ste mi tu dali riadne rady 🙂 ako super a fakt to s tym hotovym ohniskom vyzera ako super napad a clovek sa presne ani nenarobi 🙂 tak uvidime ako priznam sa paci sa mi to len neviem vlastne ani ze ktory stol ked tak pozeram 🙂
Odpovedať
@jaskura no ved jasne to treba, a vies aka to je pohodicka? to ti netreba stale dokladat drevo alebo papier alebo volake taketo starosti keby si mala klasicke ohnisko 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jaskura tak to rozhodovanie je na vas ci chcete modernejsi alebo nieco take prirodne to nazvem ved aj take maju v ponuke len neviem teraz ze ako ste na tom uz ste nejaky vybrali alebo?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ono je verim ze je to niekedy tazsie rozhodovanie takto na zaciatku predsa len to tam budes mat povedal by som na stalo, tak si treba aj premysliet ze aky by sa hodil a teda kde konkretne by bol a podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
No ako si nakoniec dopadla. Kúpila si to ohnisko alebo nie?
Odpovedať
ono to asi nie je len tak sa rozhodnut, kedzde povedzme si najlacnejsie to nie je, ale zas je to taky original, ktory len tak niekto doma nema. osobne mne sa pacia najviac tie stoly s tymi ohniskami
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jasne to chapem. Nie je to ani malo penazi, ale ako u mna je to top vec, ktoru clovek vobec moze na terase doma mat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?