Jazierko svojpomocne

Vyrabali ste si niekto jazierko svojpomocne? Nejake fotky, rady, odporucania? Radsej davat foliu alebo predmodelovane HDPE jazierko? Aky podklad tomu?
Odpovedať
aku mas predstavu o ploche a hlbke? Ked to ma byt len taka mala napajacka pre vtaky, liahen pre zubrienky s nejakymi rastlinkami, tak staci plastovy polotovar. Jamy sa zvykne vysypavat jemnym sastinskym pieskom Pre velke jazierko asi folia.
Odpovedať
presne to som sa chcela opytat. ako pokial ti staci taka velkost ako sa predavaju tie plastove, tak to mas take najjednoduchsie riesenie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zita19 tak aj nejake rybky mensie by sme do toho uz dali..ale niektore tie modelovane jazierka su dost velke co som pozeral
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahoj, my jsme dlouho řešili, jestli zvolíme bazén, nebo jezírko. Nakonec jsme prakticky svépomocí, díky stránkám http://www.zahradnijezirka.net , kde jsme čerpali velkou inspiraci, vytvořili jezírko dle našich představ. A je to moc příjemné, kolem postupně budujeme skalku a bude to vyžadovat ještě nějaký čas, než to bude vypadat 100% tak, jak si přejeme, ale už teď nelitujeme.
Odpovedať
nie je s takymito jazierkami viac roboty ako keby mam len akvarko ? 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
prosím vás stavali ste niekto k jazierku aj vodopád? tak max vysoký 1,5m. chcem sa opýtať aky výkon litre za hodinu musí mať čerpadlo. či bude stačíť tak 2500l/h alebo silnejšie? šírka vodopadu bude tak cca 30-40cm. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
pripnem sa pre inspiraciu 🙂 take na zahrade vlastne zurciace jazierko, to je iny relax 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
a co teda ako vam to ide? mame nejake fotky? 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?