Detský kútik v záhrade

Profilova fotka
Ahojte, kedže je ešte zima a nedá sa pracovať v záhradke, ale niektorí možno uvažujete nad stavbou detského ihriska, pridám fotodokumentáciu stavby našeho. :) Staval ho zaťko pre našu vnučku u nás na dvore. V lete pribudne druhá vnučka ;-) Ešte nie je úplne dokončené. Napravo pod vrchom bude domček a pridáme ešte tabuľu na kreslenie a nejaké laná na preliezanie. Prípadné vylepšenie alebo nejaké návrhy rada prívítam. ;-)
Odpovedať
@jurenikova tak to je stastna vnucka, krasne ste to spravili
Odpovedať
Teeeda, to musi mat mala princeznika radost? Vsetko ste to robili sami?
Odpovedať
Profilova fotka
@ruskiana ano všetko sme robili sami. Zaťko vymyslel a postavil celú konštrukciu sám a my ostatní sme pomáhali. ;-)
Odpovedať
Velmi pekne,niečo také by som brala pre nášho malého,maš aj nejakú schému?aká hrúbka hranolov,výška?
Odpovedať
@jurenikova krasne, material ste kupovali v nejakom retazci alebo na pile?
Odpovedať
mala sa musi isto tesit, ma velke stastie, ze ste takyto sikovny. bude mat doma take svoje male kralovstvo
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado my tu máme predajnu reziva blízko, tak tam a všetko sa rezalo a hoblovalo a natieralo doma. Materiál boli surové dosky a hranoly.
Odpovedať
Profilova fotka
@lianask nemáme schému, zaťko robil len tak z hlavy. Musela by som to pomerať, ak chcete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lacikom hej teší sa, má tam aj pieskovisko, bude tam ešte domček a ešte niečo vymyslíme. Počítam že vnúčat bude viac, ďalšia baba je na ceste, tak to využijú. :)
Odpovedať
Profilova fotka
To je parádne ihrisko, to by som sa aj ja pohrala :smile: to by sa veru aj tej mojej princezničke páčilo. Kde sa dajú zohnať takí šikovní starí rodičia?
Odpovedať
u na sa takto vyrabalo pieskovisko
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 no teda, malý pomocník, to je super :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Krasne, vnucata musia mat ohromnu radost. Je uzasne co vsetko starki vedia vyrobit pre tie male zazraky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jurenikova no teda, ste sa s tým super vyhrali, krásne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 ejha, odborný dozor :D
Odpovedať
@miselaho nie len dozor, plnekvalifikovany merac :-D V tom case este strasne malo rozpraval, ale meter uz vedel povedat :-D Aj dvadsat desat ako mieru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 teda, dobre ho vediete :D to je vzacnost vidiet dnes uz takehoto zrucneho mladeho muza ;)
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera to paradne a isto je z toho aj lepsi pocit ako ho len niekde kupit. ja som minule nasiel takyto a vyzera tiez zaujimavo
Odpovedať
@jurenikova suepr. Velmi sikovna rodinka ste potom. Klobuk dole ;-)
Odpovedať
@jurenikova waw, parada, clovek pri vnucatach objavi nove obzory svojho talentu :D
Odpovedať
@zita19 hehe pomocnik nema chybu
Odpovedať
@sebrino ooo to je super napad, je krasny. Viac foto tam nebolo? ;-)
Odpovedať
A takyto ma vnuk v Cechach
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 fíha tak to je parádne, tá šmýkľavka z okna super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sebrino tak to je tiež krásne, to by sa našej princeznej tiež páčilo.
Odpovedať
@jurenikova to vyzerá super :)))
Odpovedať
@zita19 tak toto je tiez parada
Odpovedať
@jurenikova surove drevo je super, tiez najradsej pracujem s nim. Ohoblovane su zbytocne predrazene
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?