Macka si znackuje uzemie

9. sep 201970
Autor

registrovaný 23. 11. 2017

15 príspevkov

27. jún 2018

Nemate niekto skusenosti s tym, ze by si macka, ktora zije vnutri v byte znackovala svoje uzemie pri dverach? Byvame v panelaku takze nie je mozne, ze by sa okolo dveri pravidelne prechadzala inak macka. Neviete co by jej mohlo vadit?

registrovaný 17. 9. 2013

2353 príspevkov

27. jún 2018

moze byt, ze na topankach jej nosite na jej uzemie pachy tulavych maciek zvonka...

registrovaný 19. 6. 2018

21 príspevkov

28. jún 2018

Možno že jej ani nič nevadí.... Najlepším riešením, je dať ju vykastrovať. Potom stratí záujem si niečo značkovať

registrovaný 19. 4. 2018

19 príspevkov

28. jún 2018

@darho &nbspa ine riesenie nie j? Toto sa mi zda byt teda az moc radikalne :/

• Sponzor fóra

registrovaný 1. 12. 2017

15 príspevkov

30. jún 2018

nechodi k vam casto niekto kto ma doma macku?

Autor

registrovaný 23. 11. 2017

15 príspevkov

4. sep 2018

Nie, nechodi k nam nikto taky a macka je kastrovana uz davno. Preto nam to pride zvlastne, ze stale proste znackuje. Uz to riesime xy mesiacov, ten pach uz nejde ani dostat z chodby kedze to tam je denno denne, sme z toho dost zufaly :-(

registrovaný 6. 9. 2019

6 príspevkov

6. sep 2019

Pri dvere jej dajte mačací záchod. ;-) Moja kamarátka mala podobný problém. Nikto to nevedel vysvetliť. I veterinár krútil s hlavou. Tak mu kúpili záchod i ku dverám a kocúr zrazu chodil tam. Skúste mu zaobstarať ešte jeden záchod, dajte ho na miesto kam chodieva a uvidíte. Možno to pomôže. Ak budete objednávať cez internet, napríklad na Mall.sk, tak môžete využiť zľavu na https://www.kodino.com/sk/obchod/mall-sk/&nbspPrajem veľa šťastia :)

registrovaný 16. 10. 2017

133 príspevkov

9. sep 2019

@jaskura &nbspona to znackovala od zaciatku, alebo s tym zacala neskor?

Pridaj tvoj príspevok

:);-):-(:|]-(8-):-S:-o;-(:-D:-p|-|:-N=-)8-(:-.:-xx-)

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Reklama