Morča nechce jesť

Ahojte, nemate skusenost? Moje morca nechce jest uz treti den 😞 Vcera sa to zdalo lepsie, ale dnes sa to opat potentilo. Veterinu v okoli nemam taku co by fungovala cez vikend. Viem fesandu nejak krmit cez striekacku? Co jej dat?
Odpovedať
@cickamica ked neje, nic vazne sa este stale nedeje, dolezite je aby pilo. Bez jedla vydrzi do pondelka, bez vody to moze mat horsie dosledky. Vodu jej davaj s kvapkatkom priamo do papule. Malo ale casto
Odpovedať
@zita19 boli sme na veterine a ta mrska sa tak zlakla, ze od vtedy zerie ako kyselina 😄😄😄
Odpovedať
@cickamica to je jedno co zabralo, hlavne, ze zere 😬😬😬
Odpovedať
@zita19 😄😄😄 myslim ze ma taky sok ze som jej to vykonala, ze zozere za chvilu aj mna 😄😄😄
Odpovedať
@cickamica vas vetos si moze zacat privyrabat. Bude liecit anorexiu sokmi :-D
Odpovedať
@zita19 😄😄😄😄😄 jo mozno by to ucinkovalo aj na ludi 😄😄😄
Odpovedať
@cickamica na chlapov urcite. Vsak vies ako oni k doktorom radi chodia😛
Odpovedať
@zita19 ano, spravne..treba rozlisovat- ludia a chlapi 😄😄😄😄😄
Odpovedať
Profilova fotka
@cickamica nechcem ťa stresovať, ale pre mňa je to celkom aktuálna vec 🙂 naše morča prestalo jesť, resp. chcelo, ale nedarilo sa mu. nakoniec sme zistili, že má prerastené zadné zuby, ktoré mu bolo treba zbrúsiť. ak  by sa ešte u teba podobná situácia opakovala, odporúčam si zájsť niekam, kde zvieratku poriadne preskúmajú papuľku 🙂 voľným okom totiž stav zadných zubov nevidieť, treba mať na to špeci "kukátko" 🙂
Odpovedať
@petradum och to ma mrzi...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
pavukkatka pred 16 hodinami Dobrý deñ, nevie mi niekto poradiť, čo mám spraviť, moje morča nechce vobec nič žrať ani piť už druhý deñ.. už celkom schudlo len kosti citiť a presne na to mi včera jedno zdochlo .. nemajú ešte ani rok .. zita19 pred 16 hodinami @pavukkatka u veterinara ste boli? pavukkatka pred 16 hodinami @zita19 práveže nie, včera bol sviatok a dnes som bola v práci až teraz som prišla domov .. takže nebol čas .. ale pískal že chce jesť aj keď pridem k nemu sa teši ide na klietku a čaka a ked mu dam tak nezozerie .. rano som otvotila chladnicku a zacal piskat lebo tak bol naiceny ze ked som otvorula chladnicku dostal papriku .. tak vzdy vtedy zacal piskat aj dnes rano tak bolo tak som mu dala vacsiu polovicu papriky tak hned schmatol vzal k sebe ale nezral .. teraz som prisla som kontrolovala ta len trosicku obhryzol ale velmi malo zita19 pred 16 hodinami @pavukkatka tazko radit, treba ho zobrat k veterinarovi. Vacsina robi aj v sobotu pavukkatka pred 16 hodinami @zita19 no lenže ja zajtra doobedu pracujem a poobede letim do Anglicka 🤨 a nechcem aby mi zdochol aj on
Odpovedať
Profilova fotka
@pavukata @zita19 rozhovor som preložila sem pod tému, kam patrí ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pavukkatka treba navstivit veterinara, je divne ze uz druhe ma take priznaky, aby to nebol nejaky parazit
Odpovedať
@miselaho ďakujem, ja som si neskoro všimla že kde som to vlastne napisala
Odpovedať
@zaciatocnicka ani som s nim u veterinara nebola kedze som cely minuly tyzden doma nebola, len sa mi onho starali, ale on mi este zije a uz aj zerie, tak uz tiez nechapem preco vtedy asi 3 dni nechcel nic
Odpovedať
Profilova fotka
@pavukkatka ...asi už nemalo chuť na papriku....potrebuje rozmanitú stravu.....malo jej už asi plné hlodáky.
Odpovedať
Oni mavaju take obdobia zracieho vzdoru :D
Odpovedať
@pavukkatka tak som rada ze je v poriadku, mozno len bolo nejak zdute a preslo to same
Odpovedať
@pavukkatka super ze sa rozpapalo zas. Svinuchy su to, niekedy drzia panboh vie preco protestnu hladovku 😬 😒
Odpovedať
Profilova fotka
@pavukkatka to nevadí, to sa občas stáva ;) Hlavne že je morča ok ;)
Odpovedať
Ďakujem všetkým, áno aj ja som rada že je v poriadku, aj keď stálle je chudý, a vodu veľmi nechce ale snáď už bude len dobre :)
Odpovedať
@pavukkatka tak drzim palce nech mu zas zachuti
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Keď zviera prestane jesť, je to kvôli problémom so zubami alebo žalúdkom. Dúfam, že teraz je všetko v poriadku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?