Morské prasiatko

Zobraz úvodný príspevok
Chovate morske prasiatko? Je to vhodne zvieratko pre deti? Co si vyzaduje, kolko mesacne cca stoji tato zabavka? Spi to v noci alebo buntosi? Da sa to "pomojkat"? Pripadne - hrozia nejake alergie? Viem ze si vsetku teoriu mozem vygooglit, avsak rada by som skusenosti od chovatelov. Dakujem
Odpovedať
1
2
@suhaj24 😵‍💫 😵‍💫 😵‍💫 no teda...
Odpovedať
@salamandrazuza Skratka je to chutovka.Ani u nas nik nelamentuje ked niekto na dedine klepne zajaca po hlave a da si ho slavnostne na obed.Je to o zvyku.Urcite je to dobre maso-z morcata.Lepsie nez z prasata.
Odpovedať
a z coho myslite su morcacie prsia? Nemali by byt tie potom morkacie?? :D
Odpovedať
fuuuuuuuuuuuuuuj
Odpovedať
@suhaj24 no teeeda
Odpovedať
@suhaj24 s tym suhlasim ze je to o zvyku, len to morca asi standardne v nasich koncinach nie je klasicka pochutka :) Avsak v case krizy... :-p
Odpovedať
@salamandrazuza no ale vyzera to tak nemilo :-p
Odpovedať
@doktorkakvet tak niekomu by tak mohlo pripadat aj bravcove ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Bravčové nemá také milé oči ako morča ;)
Odpovedať
@miselaho haha no to je asi fakt
Odpovedať
@salamandrazuza ano s tym sa neda nesuhlasit, ale ajtak...
Odpovedať
@doktorkakvet ale vsak aj horsie veci sa deju
Odpovedať
Článok sa načítava...
@salamandrazuza nepochybne, ale to by sa dalo potom povedat takmer o vsetkom ;)
Odpovedať
@doktorkakvet to ano..
Odpovedať
Pre niektorých je to proste normálne. Tak ako my sa nepozastavujeme nad kuratami - však aj tie môžu byť pre niekoho milunké, nie?
Odpovedať
no aj tak by som to asi len tak nezjedla
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@miselaho je 2:59 aktuàlne a vedľa mňa sù 2 morčiatka a vyvàdzajù haba dej. Zvučky vydàvajù, behajù a vôbec nespinkajù 😐
Odpovedať
@makay_lili pri takychto zvieratkach podla mna proste nevies, ci nebudu v noci buntosit. ale ak su mlade, tak si zvyknu na nejaky rezim podla mna. my mame zajka a toho pustame vecer von, nech si pobeha aj inde ako v klietke a ked ideme spat, zavrieme ho. potom v noci nevymysla.
Odpovedať
Profilova fotka
@antoska65 v noci teda v pohode spi tiez ako aj vy?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?