Co je toto za pavuka?

Zobraz úvodný príspevok
Na zahrade som narazila na tohto chlpaca. Nie som prave pavukolog a vzhladom na moju krehku povahu (pokial ide o pavuky) ma toto stvorenie dost vystrasilo. Mam sa ho bat? :D
Odpovedať
1
2
@lemuria Je to samička križiaka pásikavého, Samček je menší, nenápadne sfarbený. Aj u mňa žijú v skleníku asi 3-4 kusy. Pôvodne je z juhu Európy, ale postupne sa aklimatizoval aj u nás. Mala som z nich hrôzu, ale časom som si zvykla a vzájomne sa rešpektujeme.
Odpovedať
@zita19 diky za tip, preberiem to s nim, ovsem ak ho tam este najdem 😉
Odpovedať
@maphteth Klobúk dole pred určením druhu, len Zita navrhovala meno Felix, takže tu máme pavúčiu dámu a problém s menom.
Odpovedať
@duarde tak ked je to dama, bude Fridolina 😄
Odpovedať
Dúfam, že pavúky nie sú ako ľudia a majú len 2 pohlavia....
Odpovedať
@duarde Moje sa všetky volajú Tekla. 🙂
Odpovedať
@maphteth Na tom vyrástli naše deti. 🙂
Odpovedať
Jj... 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý deň , viete čo je to za pavúka ? Tento rok sa nám sťahovali do domu 😳 Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@steffi12 heh neviem, ale uz by som v nom asi nebyvala xixi. je mi zle uz len z obrazka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Zdravim syn nasiel na zahrade tohto pavucika.....vedel by mi niekto poradit co to ako to? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ospravedlňujem sa este raz v poslednom prispevku mi nenahralo fotku.....toto som nasiel na dvore viete mi niekdo poradit co to ako to dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@karol_klima ak je ten ,,pavucik,, trochu väčší ako bežné pavúky , môže to byť strehún škvrnity.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravim prosim o identifikaciu pavuka ... Križiak???
Odpovedať
Profilova fotka
@richard_smatrala nie je mu dobre vidno na brucho
Odpovedať
@richard_smatrala odpadla by som takeho najst
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Vie niekto, aký je toto pavúk? Behá mi po záhrade.
Odpovedať
Profilova fotka
@janosik_michal Eejha tak ten sa teda riadne vyobliekal. Takého červeného som teda ešte nevidel
Odpovedať
tá červená má značiť ako čo, že je jedovatý alebo?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ste dosli na to co to je za pavuka? googlim googlim, no ziadneho takeho som nenasiel
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?