Čo mi to tu rastie?

Ahojte, v črepníku mi začala rašiť neidentifikovateľná cibuľka. Z jednej veľkej cibule vyrastá množstvo výhonkov, ktoré sa rozvíjajú do veľkých listov. Tušíte niekto, čo to je za rastlinu? Ďakujem!
Odpovedať
@barbiepuki fotka by nebola?
Odpovedať
@zita19 nesla mi nahrat pri prvom prispevku :-o ale teraz je tu :)
Odpovedať
@barbiepuki to vyzera na kanu
Odpovedať
@zita19 dakujem! Vobec netusim, odkial to k nam prislo, ale hlavne ze rastie :)
Odpovedať
@barbiepuki to je pekne, nic si tam nesadila a takto same? Ci odkial je crepnicek? :) Sranda taketo prekvapenie
Odpovedať
@spuchlina ja si vobec nepamatam, ze by sme tu rastlinu mali doma :-o ale tak najcastejsi darcek pre mna je kochlik s kvetinkou, tak zjavne som na tento zabudla. Mala som ho hala bala polozeny na okne a ono to zrazu zacalo rast :-D
Odpovedať
@spuchlina a este len tak pre radost posielam fotku mojej gardenie. Po dvoch mesiacoch rozkvitla a voni ako blazon :)
Odpovedať
Profilova fotka
@barbiepuki krása, to si šikovná záhradkárka keď to u teba takto ožíva :)
Odpovedať
Kana to bude :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
V zahrade mi rastie rastlina/alebo burina? Nemam potuchy o co ide. Vie niekto poradit? Aj si zakvitne, aj sa spravi "plod" podobny cernici. Avsak ci je pouzitelne, je otazne. Vopred dakujem.
Odpovedať
@hugus ahoj, je to burina - licidlo jedle (ale nechutne, takze to neskusaj jest). Dovliekli to asi vtaky
Odpovedať
@salamandrazuza Ahoj, vdaka za rychlu odpoved. Pravdupovediac nemam chut to skusat :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@salamandrazuza heh a ja ze uz nejaky kvet sa jej tam zjavil a ty ze burina :D
Odpovedať
@kolesina no je to burina, roznasaju to vtaky a rychlo sa to vie rozrast 😬 ale je pekna
Odpovedať
@barbiepuki krásna je
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?