Cim zakryt vysoky betonovy plot

Zobraz úvodný príspevok
Co by ste nasadili k vysokemu skaredemu betonovemu plotu? Tuje ani buxus nechcem, rada by som nieco tahave, alebo take vyssie. Nemam vobec predstavu co tam dat.
Odpovedať
1
2
@frflos invazivne je Goji, ja som to vyhodila, velmi nachylne na mucnatku a teraz kdekade vyrasta, takze sa to siri pod zemou. minikiwi - actinie arguta zvacsa vsetky potrebuju samca.weiky je ale urcite obojpohlavna ale aj napriek tomu odporucaju opelovaca
Odpovedať
@jojo583 pavinic je krasny, ten uz mam @suhaj24 hm, ale citala som o tom goji, vela ludi nema plody, mozno prave pre ten rez
Odpovedať
Goji sa neuchytilo ani mne, neviem preco, aj to chvilu vyzeralo tak, ze to bude ok no potom z jedneho dna na druhy odisiel :-(
Odpovedať
@cina1 goji vraj ani poriadne nerodi
Odpovedať
@frflos ale rodi co to, ale dost dlho to trva, a okrem toho - niekde som citala, ze su dva druhy cinska (lycium chinensis) a lycium barbaris. aj uz nechcem ziadnu, ale ak by som opat razuvazovala (co sa ale nestane) hladala by som tu cinsku. ja som mala obe odrody barbarum. ono asi treba poriadne aj strihat aby to rodilo, ale moja skusenost s mucnatkou na nej ma dozrala a okrem toho to malo aj ostne. dokazalo to narast aj 2 metre za sezonu (konarik). a teraz stale mi este rasi :-( a to som na jar vydriapala vsetko prec
Odpovedať
@cina1 to fakt este aj na to ide mucnatka? No tak to teda nechcem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@karfunka môžem sa spýtať?? Ako ďaleko ste radili trávy od seba a hortenzie.? 🙂
Odpovedať
@dominika0308 cca 1m to mohlo byt,uz to tak nemam,predzahradku som celu prerobila
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Namaluj na plot nejaké pekné kvety obrazy.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?