Aka je to odroda hrušky

Aka je toto prosím vás odroda hrušky teraz sú zelené už celkom zrelé ..chutné Ďakujem.
Odpovedať
Pridavam ešte foto
Odpovedať
Profilova fotka
@pbe fúha, ťažko povedať aká to je odroda. Na čo to potrebuješ vedieť?
Odpovedať
@darho je to veľmi chutná hruška chcel som si ju zaobstarať ...nakoniec si ju možno prestepim od majiteľa ..z fóra na záhrada .cz som sa dozvedel že je to zrejme charneuska hruška ...
Odpovedať
Profilova fotka
@pbe dobre vedieť do budúcna a super, že si to tam zistil.
Odpovedať
@darho mám doma niekoľko odrôd a niektoré má prekvapili niektoré trochu sklamali .. Prekvapila červená wiliamsova Konferencia je fajna Lucasova a novembra Nechutila mi nejako Hruška Nitra asi ..tu idem prestepit Ešte Harryho maslovka pre mňa možno nieje nejaká výnimočná Mám doma este jednu odrodu veľmi stará hruška zrejme 100 ročná + - Dozrieva u nás na kopci od pol augusta Skvelá na zaváranie a je aj veľmi chutná už som ju pred pár rokmi prestepoval No a ak je ťa hruška na fotke naozaj charneuska tak určite hruskara neurazi ..pridávam fotky neznámej 100 rocnice Možno ju bude niekto poznať
Odpovedať
Profilova fotka
@pbe fúha, to som nečakal, že máš toľko rôznych odrôd hrušiek. Super.
Odpovedať
@darho nieje vždy všetko úplne 100 percentné, ale to asi každý z nás pozná ..niekdy ale aj malo urobí veľkú radost
Odpovedať
Profilova fotka
@pbe jasné, to máš pravdu, je to tak!
Odpovedať
@pbe poznavam ju, babka mala taku na dvore. Ja som ich milovala ked boli take "na vylamovanie zubov". Zial s odrodou ti neporadim
Odpovedať
@pbe nepomoze? https://sadovo.sk/mnews/data/files/ot...
Odpovedať
@zita19 ďakujem pekne pozriem sa na to ..presne také tvrdé su aj skvelé na zaváranie ..je to taký ťahač na všetko ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Dobrý deň. Podľa fotografií predpokladám že je to stará známa klasika "VILIAMSOVA". Mám na záhrade ale tá má len 30-sať rokov .
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexander_salgo skôr mi pripomína clapovu maslovku ale ťažko povedať ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?