Zakladná výbava záhradného náradia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, som absolútny začiatočník. Sme pred podpisom nájomnej zmluvy na záhradku, ktorá nebola roky obrábaná. Akú ručné náradie je základom? Napadá ma rýľ a hrable. Ale čo ešte? Ďakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@tamkake15 my sme za nu dali 130€ ale teraz som pozeral, ze maju na nu aj zlavu. na nete mi naslo cenu uz len 118€. kamenne predajne su ti teraz aj tak na dve veci, ked su zatvorene, takze odporucam cez internet objednat. vacsinou ich ale predavaju v planeo elektre ale nasiel som ju aj cez mall napriklad aj z tade sa da objednat. my mensiu plochu, nakolko nemame moc velku zahradu a staci to uplne.
Odpovedať
Profilova fotka
@duarde pozeram, ze cenovo su tie nase kosacky na rovnakej urovni. my fieldmann uz tiez mame dlhsie a uplna pohodicka.
Odpovedať
Ono na tých elektrických kosačkách niet veľmi čo pokaziť.
Odpovedať
Profilova fotka
@branislavv však práve preto som sa pýtala, či sa dá aj cez internet, lebo keby mám čakať pokiaľ otvoria predajne, tak by som mala trávu po kolená 😄 Ďakujem, idem to hneď pozrieť.
Odpovedať
Profilova fotka
@duarde vsak toto, ze elektricke dlho vydrzia a aj sa menej kazia ako napriklad benzinove. ja som velmi spokojny s tou nasou! nemenil by som!
Odpovedať
Profilova fotka
@tamkake15 je mi to jasne, ale toho sa bat nemusis, teraz vsetci zarabaju aspon cez internet, kedze to je jedina moznost. pozri a keby nieco, tak kludne pis. a daj vediet, ked ju objednas, ok?
Odpovedať
Profilova fotka
@branislavv nejako si človek musí pomôcť. Aaa hlásim sa, že už sme objednali 😉 🙂
Odpovedať
@tamkake15 ahojky, co ste objednavali? aj ja by som rada vedela a vsetky prispevky sa mi citat nechcu. ak ti nevadi, tak napis este raz. zaroven sa chcem spytat, mate nejake dobre odporucanie na pilu? potrebujeme kupit, nakolko stara nam vcera vypovedala. vdaka za rady.
Odpovedať
@ruskiana na doma elektrická Makita UC3541A
Odpovedať
Profilova fotka
@ruskiana ahoj, kosačku sme novú objednali 🙂 Vôbec mi to nerobí problém, v pohodičke. Dobrý ľudia mi tu poradili dobrú kosačku, tak sme ju rovno aj objednali. Nakoľko je situácia aká je a po obchodoch sa nedá behať, tak sme dali na rady cudzích a objednali sme si ju cez internet. Sme ale spokojní s ňou zatiaľ 🙂
Odpovedať
@foox dakujem, pozrieme sa na nu s manzelom. on sa predsa len do tych technickych zalezitosti viac rozumie. @tamkake15 cez internet ste objednali bez toho, aby ste ju na zivo videli? to ste sa nebali? lebo my nad tym stale uvazujeme, ako to spravit. najradsej by sme pilu pred kupou videli.
Odpovedať
Profilova fotka
@ruskiana jasné, tak sme to spravili. Nemohli sme dlhšie čakať, keďže sme ju súrne potrebovali. Čoho sme sa mali báť? Pokiaľ objednáš so serióznej stránky, tak sa nemáš čoho obávať. Však už teraz pootvárali väčšinou obchodov, tak môžte ísť pozrieť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tamkake15 super, tak to sa tesim s vami. aaa spokojni ste? naplnili sa vase ocakavania?
Odpovedať
Profilova fotka
@branislavv áno, jasné, sme 😉 🙂 Je úplne super. Za ten peniaz sme až milo prekvapení 🙂 Fakt sa niekedy neoplatí drahé veci kupovať, keď aj lacnejšie stačia 🙂
Odpovedať
@tamkake15 vsak ano, ale neviem, mam predtym taky respekt. ale to som iba aj asi taky bojko. ved sa tomu riadne tesim, ze uz otvorili a dnes sme aj boli pozriet v dvoch obchodoch. zamerali sme sa viac menej na tu znacku, ktora tu bola spomenuta.
Odpovedať
Profilova fotka
@tamkake15 na to som prisiel uz davno, ze nie vsetko drahe je dobre! prave ze mne sa stalo, ze som raz kupil fakt drahu masinu a stale sa mi kazila. odvtedy som povedal, ze radsej lacnejsie budem kupovat a ked tak castejsie menit. je to isto vyhodnejsie!
Odpovedať
Profilova fotka
@ruskiana hej? A v ktorých obchodoch ste boli? Aj mali "zelené kosačky" na sklade? 🙂 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@branislavv súhlasím s tvojím názorom. Tiež sa nám to už viac krát potvrdilo. A preto sme teraz radi, že sme natrafili na dobré mašiny za prijateľné ceny, ktoré sa až po rokoch používania začínajú kaziť.
Odpovedať
@tamkake15 boli sme v planeo elektre a v moebelixe. v tom planeo mali tu znacku a mali aj nejake pily, takze sme ich videli na zivo, len drahy sa musi rozhodnut, ktoru chce. uz si ju potom pojde asi len sam kupit, ved ja mu v tom aj tak nejako extra nepomozem 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@ruskiana super, tak to som rada, že ich mali a že ste ich videli. Už sa asi aj pre nejakú rozhodol, či?
Odpovedať
Profilova fotka
@tamkake15 presne tak. uz sa mozme asi rozlucit, kedze poradili sme si a uz nemame moc co rozoberat. keby si mala nejaky problem tak pis, zatial ahoj.
Odpovedať
Profilova fotka
@branislavv jasné môžme, ak budem mať nejaký problém, isto sa ti ozvem. Ahoj a pekný zvyšok dňa a víkendu 😉 🙂
Odpovedať
@tamkake15 ano rozhodol sa konecne 😄 vybral si benzinovu pilu tej znacky fieldmann a typ 5016-B. ta sa mu pozdavala aj co sa tyka technickych veci a aj cenovo, tak si ju kupil. snad vydrzi dlho, ale ved on s nou len prilezitostne bude, takze nebude dostavat az taky zaberak 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@ruskiana už máš teda pokoj, keď ju už má doma. Obidvaja ste spokojní, čo? 😄 😄 😄 Isto mu vydrží, oni majú dobré produkty.
Odpovedať
@tamkake15 presne, presne 😄 v to verime a prave preto sme sa pre tu znacku rozhodli.
Odpovedať
Profilova fotka
@ruskiana musí vám vydržať, lebo potom budeš na mňa nadávať, keďže som ti značku poradila ja 😄 😄 Ale nebojím sa toho, lebo som si istá, že som ti dobre poradila! Tak prajem pekné leto a ak niečo budeš ešte potrebovať, tak kľudne píš 😉
Odpovedať
@tamkake15 toho sa nemusis bat, vobec nebudeme na teba nadavat! velmi si vazim, ze si nam bola ochotna poradit 😉 dakujem, aj tebe prajem a jasne, kdyby neco, tak isto pisem 🙂 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@ruskiana ufff, tak to som rada, normálne mi odľahlo 😄 Oki, sme dohodnuté 😉 Ahojky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Na stranke https://www.kinekus.sk/zahrada/naradie/ je náradie pekne rozdelene do kategórií, čiže na nič nezabudnete 😄 Ja keď som kupoval naradie tak z Kinekusu.
Odpovedať
Okolo záhrady je vždy čo robiť a preto je potrebné aj nejaké to náradie: https://www.najeshop.sk/kategoria/zah...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?