Ako na molice

Prosim co pouzivate na molice? Uz zeru aj burinu. Za tyzden uplne obsadili kaleraby :( Prejdem po zahrade a spod noh idu jehna tych bielych potvor :(
Odpovedať
jedine co sa mi osvedcilo boli lepove dosky, systemovym postrekom sa vyhybam a pred kontaktnym uletia skor ako dopadne
Odpovedať
No s nimi je tazko, tie svine sa ajtak vzdy vratia. Asi len lepove dosky alebo netkanu textiliu
Odpovedať
Profilova fotka
@turanga_leela myslis si, ze wsa cez tie lepove dosky nedostanu? ich je tak tazko zbavit a niekedy na ne ani ziadny postrek nezabera
Odpovedať
@alieninka oni sa na tie lepove dosky nalepia a potom uz neskodia ani sa nebudu mnozit. Pouzivaju sa zlte lepove dosky zavesene na kolikoch zhruba vo vyske okolitych rastlin a s odstupmi asi meter od seba po celej ploche. Lepove dosky su ine ako lepove pasy, ktore sa omotavaju okolo stromov aby sa po nich neštrádovali mravce za voskami https://www.lacnepostreky.sk/pripravk...
Odpovedať
Pouzila som lepove dosky, uz som aj vymenila :D a je ich citelne menej, dakujem
Odpovedať
@alieninka oni sa hlavne vdaka tym doskam vyrazne zredukuju a vela ekomoznosti inych nejestvuje
Odpovedať
@chillichilli tie ja pouzivam na mravce. Dokonca aj take pasky lepiace davam na stromky a tam si pekne ostanu prilepene
Odpovedať
@ruskiana ja sa vzdy bojim aby sa na to nejaky vtacik nenalepil 😬
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Tento rok zas bojujeme 😒 Mate nejake nove triky co zabera?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@chillichilli Priatelia Ako prirodzenu ochranu pred drobnymi cicavcami pouzivam v zimnej zahrade Daturu. Velke mnam mnam listy su prirodzene lakadlo, na ktore sa prisaje kazda krpata potvora. Ja im zazelam rano dobru chut.Vecer mi uz neodpovedia. Datura je regeneracna, zhodi list aj s prisatymi potvorami a kvitne a kvitne. Vonia a vabi. Je krasna a chrani rodinu. 😮 Dokonala ŽENA. 😮 😮 😮 Umiestnit ju blizko dveri foliovnika stoji za zvazenie. slniecko
Odpovedať
Profilova fotka
Encarsia do malich sklenikov "čo maju bežny ludia" je hlupost šak stačí netkaná textilia a ako ho vetrat. Tie male sa strašne prehrievaju. Ako aj tu ludia pišu lepové dosky a ak by človek nepoužil netkanu textiliu sú aj piopripravky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?