Ako sa zbaviť hryzca?

Babka má v záhrade asi hryzca..neďaleko je potok, sedí to aj s vizuálom kopčekov atď. Ujo tam vysadil ovocné stromy, ale padli za vlasť. Dá sa hryzca nejak zbaviť? Čo na nich platí?
Odpovedať
obavam sa ze nijak, to je nezmar...len obalovat korene stromov ked sadite nove..
Odpovedať
@zahradkarvlado to si ma teda moc nepotesil 😬
Odpovedať
@cokoladovyjoe no vies mozem ti pisat x receptov, namakas sa a nic..obal korene, to je ucinne
Odpovedať
@zahradkarvlado ok, odkazem dalej ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@cokoladovyjoe použi dymovnicu. ja som použil raz a mam pokoj
Odpovedať
@hudos00781 tu na mysi ci krty ci na co to je?
Odpovedať
@cokoladovyjoe hej. 100% účinnosť. zapáliš to a rýchlo vtlačíš horiacou stranou do nory, ktorú rýchlo utesníš hrudkou hliny. jednotlivé chodby sú poprepájané, tak si priprav viacej hrudiek vlhkej hliny aby si mohol upchať aj ostatné otvory aby ten dym neunikal von, ale aby ostal v norách. v tomto videu je ukázaná presne tá dymovnica ktorú som použil aj ja. ale ten pán to mal poriadne udupať aby von neuniklo ani trochu dymu https://www.youtube.com/watch?v=6_Yqw...
Odpovedať
@hudos00781 fuha, slusne...vyskusam, dik
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Mne a mojim znamym ucinne pomohol jeden mlady chalan z ba. Treba sa s nim dohodnut na osobnom stetnuti, docestuje, vsetko vam vysvetli a krtince osetri dakymi tabletami z anglicka, ku ktorym sa ta dostal ked pracoval v jednej firme zaoberajucou sa s travnikmi. treba mu napisat email a dohodnete sa :) krtobijec@gmail.com
Odpovedať
ja mám na to mačky, nie aby vylihovali, ale aby robili svoju prácu. Keď nepracujú, nedostanú žrať :-.
Odpovedať
@janelias hmm len to nie je krt ale hryzec, pomohol zbavit sa hryzca?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?