Ako sa zbavit mravcov v zahrade

15. júl 2019100
Autor

registrovaný 24. 5. 2018

51 príspevkov vo fóre

10. júl 2019

Poradite co s kvantami mravcov? Kam zakopnem tam mravenisko, cela plejada - zlte, cierne, cervene, male, velke...vsade...vela 😬 v jahodach maju uplny raj aj ked je tam textilia, ale inak su vsade, mrkva cela kucerava 😶 😢

registrovaný 13. 6. 2018

15 príspevkov vo fóre

10. júl 2019

ako nam sa celkom na zhrade osvedcili tie domcekove pasce. ropznesu si to do hniezda a no velkej casti sme sa takto uz dokazali zbavit

Autor

registrovaný 24. 5. 2018

51 príspevkov vo fóre

10. júl 2019

@hornis  mas prosim ta konkretny typ? Uz nemam velmi cas hladat co zabera najviac - ak mozes, porad prosim

registrovaný 17. 9. 2013

2 405 príspevkov vo fóre

10. júl 2019

@zelenatravicka  mala som aj Bros aj Biolit, zabrali obidvoje. Prikryla som ich kyblikom od litroveho jogurtu aby do toho neprsalo a nie ze by vsetky zmizli ale uz sa ich po zahrade straduje o dost menej
    A pod textiliou maju absolutne luxusne byvanie. Vtaky sa k nim nedostanu, vlko, teplucko. No preco by sa tam nezabyvali?

• Sponzor fóra

registrovaný 5. 1. 2019

73 príspevkov vo fóre

10. júl 2019

Aj mne sa osvedčili kŕmitka od Bros. Veľmi nerada, ale musela som ich použiť v skleníku. Na skleník cca 5x3m
    som použila 2 ks a po 2 týždňoch mravce zmizli.

registrovaný 7. 4. 2019

23 príspevkov vo fóre

11. júl 2019

Treba nejake postreky bohužial ja som sa snažila ísť na to ekologicky skúšala bars jake blbosti čo som vygooglila 😃 a nič stále tam boli .. dneska maju za záhradkou mravenisko jak hovado a robia si ďalšie nie že by ojedali všetko to mi ani nevadilo lebo tam nejsom často a je to skôr zahrada okrasná ale problemom bolo že strašne štípali 😠

registrovaný 20. 6. 2018

29 príspevkov vo fóre

11. júl 2019

tak ako ja viem, že nie každý je za chémiu, no v niektorých prípadoch to inak bohužiaľ nejde

registrovaný 27. 6. 2018

18 príspevkov vo fóre

12. júl 2019

@polina11  asi tak nejak, no vo vseobecnosti je tych mravcov teraz nejak vela

registrovaný 9. 11. 2017

17 príspevkov vo fóre

15. júl 2019

tak je, no ako nie je to podla mna celkom normalne, ak sa kam kolvek postavis v zahrade a lezu po tebe, to co mi mame v skleniku, tak ako to je dovi dopo

registrovaný 15. 7. 2019

1 príspevok vo fóre

15. júl 2019

ahoj, nedavno som narazila na tento clanok https://www.topbyvanie.sk/magazin/ako-sa-zbavit-mravcov-v-zahrade kde je popisanych fakt dost sposobov ako bojovat s mravcami. Snad niektory z nich pomoze 😉 drzim palce!

registrovaný 17. 9. 2013

2 405 príspevkov vo fóre

15. júl 2019

@ruskiana  mravcov je presne tolko, kolko ich priroda (zahrada) uzivi. Je to sice otravne, ked ich je privela ale aspon je to znakom, ze s ekologiou na tvojej zahrade je vsetko v poriadku
    Ked uz eliminovat mnozstvo mravcov v zahrade tak navandami na mravce, nie nejakou chemiou, ktora okrem mravcov vyhlusi aj vsetko ostatne uzitocne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?