Materiál záhradného nábyku

Prosím poradte mi z akého materiálu si mám vybrať záhradný nábytok?
Odpovedať
@zuzickazuzanka ja by som brala tie take umele ratanove
Odpovedať
Ak si ho mienis kupovat tak bud ratanovy alebo z masivu. Tie byvaju ale aj drahsie, no na druhej strane co to aj vydrzia. No mozes si ho aj vyrobit napriklad z paliet
Odpovedať
Veď práve to neviem sa rozhodnúť či ratanové sedenie vydrží, aké máte s tým skúsenosti? Príde mi aj modernejšie ako drevené.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Najodolnejšie a najtrvácnejšie sú exotické dreviny ako je napríklad teak. Nepotrebujú ani žiadnu špeciálnu údržbu. Samozrejme ale takýto nábytok patrí k najdrahším. Prakticky bezúdržbový je aj liatinový záhradný nábytok. Pokiaľ ale chcete niečo cenovo dostupné a trvácne, tak určite umelý ratan. Vydrží aj vplyv počasia a má celkom dlhú životnosť.
Odpovedať
Suhlasim ze liatonovy nabytok je paradny, len skoda ze je narocnejsi na manipulaciu...zas na druhej strane ho neodfukne
Odpovedať
akoze popravde, my nemame doma rtanovy, ale mne sa velmi paci.. mame doma z https://www.okay.sk/nabytok/ take lezadla drevene dvoje, stol, stolicky klasika tiez take kovove a neviem co to je textil alebo nejaky specialny plast.. proste take co vsetci maju a mame to asi treti rok a stale to drzi, co je prekvapive 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?