Ako vybrat ananas

Tradicia...chcem kupit na vianoce ananas. Mate nejaky tip podla coho vybrat? Nie rastlinu ale uz hotovy plod. Jak zistim ze je uz ok zrely?
Odpovedať
ma byt vonavy a listky z ruzice by sa mali dat vytiahnut a nemali by byt moc omlatene alebo zavadnute
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zita19 no sa mi podarilo nejaky taky vybrat, ale ajtak mam pocit ze to volakedy chutilo inak
Odpovedať
@netrpezliva vies co, ze aj ja mam ten pocit, ze kedysi komousi z Kuby dovazali zrele :-D Teraz som uz roky rokuce nevidela ziadny, ktory by nebol zeleny, aleze uplne zeleny. Tie niekdajsie mali tie vyrazky zlte az nacervenale, boli sladke a vonave, teraz ti to len vyrovna vrasky okolo ritneho otvoru a vyzerie kozu okolo huby do ziveho 😒
Odpovedať
@zita19 to ani nespominaj. my sme dokonca mali minule ananas v konzerve a mala mala tak vyspipane usta, ze povedala, ze uz ho nikdy viac nechce ani vidiet :D
Odpovedať
@zita19 @nowiena no dievcata vyzera to tak, ze ananas uz nie je to co byval. Tiez si nepamatam ze by mi takto vystipal papulu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Tento web https://socialimpactaward.sk/zahranic... je pokladnicou užitočných informácií o najlepších zahraničných online kasínach pre slovenských hráčov. Jeho prehľadné a dobre usporiadané recenzie mi pomohli pri výbere najlepšej platformy pre online hazardné hry. Som vďačný za objavenie tohto webu a odporúčam ho každému, kto sa chce dozvedieť viac o online kasínach.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?