Gril green egg

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, mate skusenosti s grilom ako Green Egg? Nejakou lacnejsou alternativou najlepsie. Kde ho mate umiestneny? Je fakt taky dobry? Kedze je dost tazky, mate nejaky podklad kam ho ste ho postavili? Odkladate ho alebo nechavate vonku?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
to nič, aj tak ti moc ďakujem. ono sa pečie priamo na tej podložke alebo je to len nejaká zábrana priameho okna pred roštom? pozerali sme od nich zostavy, lebo ja som toho názoru, že by bolo asi najlepšie si zaobstarať niečo také ako to postupne dokupovať
Odpovedať
Mozno ho predbehnem, no viem ti odpovedat, kedze mame takyto gril doma. Ono je to vlastne taka podlozka na nepriame pecenie. Chrani jedlo pred priamym ohnom. Ja ho pouzivam aj pri peceni pizze, ked na tento konveegtor polozim kameninovu podlozku, na ktorej si pizuu upeciem
Odpovedať
Profilova fotka
tak môžem sa vám pochváliť, už do rodiny big green egg patríme aj my. prednedávnom sme si zaobstarali medium zostavu a som z nej nadčená . ani zima nás neodradila ho vyskúšať a dopadlo to ako inak na parádu. mäsko s hríbikmi, to je moje :-p
Odpovedať
@vyrehotana to je paradny gril, ten by ma asi aj prezil :D
Odpovedať
@majdzina ooo krasa, gratulujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
zdravim, chcela by som obnovit trosku tuto temu ak mozem. chceme si tento rok zaobstarat na dvor novy gril, kedze sa chystame aj novy altanok urobit a tak, nech to mame teda komplet vsetko vynovene. boli sme este minuly rok na jesen u priatelov na grilovacke a oni mali tento gril a chvalili si ho, tak sme ho potom pozerali na internete ale ta cena ma celkom odradila :-. nechali sme to teda tak ved sezona uz koncila, ze to budeme riesit na jar s ostatnymi vecami. vraciam sa k tomu az teraz, bola som rada, ze som nasla temu ale pozeram , ze prispevky su dost stare, chcela by som trochu aktualnejsie skusenosti s nim, popripade, ti co ste ho kupili vtedy stale je vsetko v poriadku? :)
Odpovedať
@majdzina ahoj ako je to z tim big green egg 🙂 ste spokojný z M kom
Odpovedať
@leuscha ahoj ako ste sa rozhodli z tim big green egg
Odpovedať
Profilova fotka
@lubomir12 ahoj :) áno zatiaľ je všetko úplne v poriadku. ocenili sme aj to, že sa dá v pohode využívať vonku aj keď je vonku zima keďže sme ho kúpili až v októbri minulý rok :-D samozrejme, že sa nám nechcelo čakať na prvé skúšky až do jari takže sme čosi pogrilovali aj v zime :) veľkosť sme podľa mňa úplne dokonale odhadli, menší by nám bol málo a väčší zase veľa takže je to tak akurát. prečo sa pýtaš? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majdzina ahoj :) prosim ta a ked ste ho kupovali tak ste kupovali len samotny gril alebo ste kupovali este nejake to prislusenstvo k tomu? vies ma zaujima ci sa da nejaku dobu aspon zaciatku normalne s nim grilovat aj ked nebudeme mat este kupene ostatne doplnky, vdaka
Odpovedať
@majdzina Prosim ta a kde ste kupovali ten gril? Videla som ich teraz na tej vystave co bola v Nitre, tam mali stanok, sme ich tam obzerali ale neboli sme este uplne rozhodnuty ci ano alebo nie a teraz to uz dost lutujem. Lebo sme si este pozistovali o nom dost informacii a rozhodli sme sa, ze by sme ho chceli ale to len tak v obchode nenajdes :-(
Odpovedať
Jaj uz nech zahajime grilovaciu sezonu :) Neviem sa dockat. @liminka tu mas predajcov priamo na stranke: https://biggreenegg.sk/informacie/mie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vyrehotana Dakujeeeeem :-D Ale pozeram, ze sa da objednat aj rovno z tej stranky nie? Aj to by som riskla, ved nazivo sme ich uz videli pred tym na tej vystave takze viem co kupujeme
Odpovedať
Chcem sa opytat kto sa v tychto vajcoch vyzna. Metro ma teraz v katalogu tento tip grilu. Najskor to nebude original ale cena je o dost nizsia. Ma niekto skusenosti? Je tam velky rozdiel?
Odpovedať
Profilova fotka
@leuscha jasné, dá sa :) veď tie základné veci tam máš akurát čo odporúčam sú tie originál drevené uhlie od nich, je to potom zase o level vyššie celé to grilovanie ;-) a už si to vieš potom postupne dokúpiť podľa toho čo v ňom chcete grilovať a čo sa vám zíde :) @marlo tak my máme ten originál, nejaké fejkové som nikdy neriešila ani neviem ako sú na tom kvalitovo takže v tom asi neporadím, akurát môžem povedať, že som nikdy neoľutovala, že sme ho kúpili. práve naopak
Odpovedať
Profilova fotka
@majdzina dakujem za radu teda :) som pozerala, ze tam maju aj nejake sady rovno, ze uz je k tomu nieco navyvse tak premyslame teraz aj nad tym. este mi tam padol teraz do oka jeden pekac, nemas nahodou aj niektori z nich?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny gril, obdivovala som ho aj na Gardenii.
Odpovedať
@miselaho krasny a skvely zaroven
Odpovedať
Profilova fotka
@leuscha v pohode, nie je za čo, nič také som nespravila :) áno viem, že sú tam také, my sme ho akože kupovali takto len samostatne a ostatné sme potom kupovali zvlášť ale podľa mňa je to celkom fajn spôsob ako proste začať, že budeš mať toho viac :) to už je potom fakt na vás. pekáč áno mám jeden, prečo? @miselaho veru, tiež som po ňom dlho pokukovala kým sme ho nakoniec kúpili ale proste stálo to za to, to môžem povedať
Odpovedať
@majdzina Ahoj prosim ta, ty mas tento gril? Aku mate velkost? My sa nevieme rozhodnut :-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojky. Nemate zkusenosti s timto grilem https://yesbydleni.cz/zahradni-grily/... ? Je to japonsky gril a docela me zaujal. Oplati se ale?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?