Hmyzí domček

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcela som si na zahradku kupit hmyzi domcek, ale v hornbachu su neskutocne drahe. Da sa to vyrobit doma? Kde na to kupim material? Ak ste robili svojpomocne, tak prosim pridajte foto pre inspiraciu, dakujem 🙂 A ma to este vyznam teraz tam davat ci uz su vseci hmyzovia zalezeni?
Odpovedať
@littlepony dam tam bud sietku alebo kusok zajacieho pletiva, uvidim co skorej najdem 🙂
Odpovedať
@peterpe tak potom odfot finalne dielo. Asi tiez nieco taketo vyrobime, nech maju deti z okolia co ocumovat :D
Odpovedať
@littlepony jasne potom odfotim, mam este jeden klasicky rozrobeny, uvidim ako budem stihat nazbierat sisky :grin:
Odpovedať
Profilova fotka
@peterpe super, to si dobre vymyslel urobiť z toho taký totem pre "hmyzov" :) @ban niečo sa tam určite čoskoro nasťahuje, vyzerá super. :)
Odpovedať
@peterpe no praveze netusim co by sa tam do tych oci hodilo :-D
Odpovedať
@peterpe odfot, su to pekne inspiracie :)
Odpovedať
@littlepony No som dokoncil teraz jeden taky klasicky, akurat sme mali malo sisiek, zajtra sa musi ist na turu :) , no budem musiet spravit este jeden z toho gulateho dreva, lebo deckam sa paci ten viacej a bola bitka :-) a hned mali poznamky ze hranaty nema nohy, takze spravim mu nohy a pojde susedom, musim vyuzit cas kym sa neda robit vonku.
Odpovedať
@peterpe ty to privádzača každým krokom k dokonalosti :heart_eyes: krásne sú všetky, musíme aj my vymyslieť
Odpovedať
Profilova fotka
@peterpe človeče tebe to ide :-D Vyrábaš si hotové sídlisko tam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tie domčeky sú krásne, ale mám panický strach z hmyzu... čo sa najčastejšie chodí ubytovávať do týchto domčekov? Či by ma hneď nevystrelo keby to dáme do záhrady... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@meggimae väčšinou sa tam "nasáčkujú" samotárske včely ;)
Odpovedať
Aj my sa chystáme na jar vyrábať, potom pridám foto čo sme ukutili :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@peterpe clovece ty jedes 🙁 az si ma zahanbil :-.
Odpovedať
@testovacitest @littlepony No tak uz som dokoncil este jedneho :-) sa ma doma uz opytali ze ci nechcem ku kazdemu jednemu stromceku spravit strazcu :) :)
Odpovedať
@peterpe toto by si si mal dat normalne patentovat ;-)
Odpovedať
@meggimae nevadi ze mas strach, tak to das na taky okraj kde nechodis ;) Ale vydatne to pomoze kvietkom a zelenine a ovociu
Odpovedať
@peterpe si sa rozsupol fakt, super. tak potom daj vediet aj ze ci sa tam nieco ubytovalo. Vcera som zas cital clanok o tom ze sa to hodi do peknych ucesanych zahrad, nie do dzungle ako mam ja. Ze tam si hmyzovia najdu miesto a domcek obidu..pff.vyberavci
Odpovedať
@testovacitest no ja som sam zvedavy ako to dopadne, no ale decka sa vytesuju :-) uz som dokoncil aj toho tretieho, tak som spravil take male zatisie, a ked polavia mrazy tak ich supnem pod stromy a budem sledovat ci budu mat uspech, lebo ze by sme mali peknu ucesanu zahradu :-) to teda nemozem povedat.....
Odpovedať
@peterpe to je paradna uderka :D tak nech sa hmyzakom dobre byva ;)
Odpovedať
@littlepony tak dneska pribudol do partie este jeden :) Nejako ma to zacalo bavit :-D :-D
Odpovedať
@peterpe tak medvedik to zaklincoval :D toto by malo uspech aj v skolkach a skolach si myslim
Odpovedať
@testovacitest no vsak tento sa doma najviac paci, povedali mi ze sa zlepsujem :grin::grin::grin::grin:
Odpovedať
@peterpe haha teda tebe to fakt ide, inak to je dobry napad s tymi skolami a skolkami. Len ci by ta za chvilu nenahanali nejake hmyzobojacie sa matky ze co ked ich nejaky netvor z dreva kusne :-D
Odpovedať
@littlepony @testovacitest cez vikend boli u nas kamosi s detmi, a chceli tiez takeho pandrlaka :) tak som urobil este takychto, ze nech maju radost. Len ked to uvideli ti moji tak hned mraucali nech zostanu aj tito u nas 🙂
Odpovedať
@peterpe krasne su, normalne sa zdokonalujes :-D
Odpovedať
@peterpe mal by si sa tym zacat zivit ;)
Odpovedať
@testovacitest @littlepony no uz tam mam aj nejake obyvatelstvo nastahovane :grin::grin: , akurat mi nieco povytahovalo konariky z neho, mal som ich vyplnene na fest a teraz su tam fugy a chybaju.
Odpovedať
My sme tiež robili náhodou sme zachytili reláciu pre deti na STV1 a je to brnkacka. Za poobedie sme to mali pozliepane :-p :-D tie dierky už sú plné a zvyšok som neskúmala ale snáď sa ubytovali tí čo mali
Odpovedať
@miggi83 jej, plechovkovy panelak je paradny napad. Lebo mne sa nejak nechcelo vyrabat drevostavbu, jednak niet z coho, jednak som leniva. Plechovice zviazem aj naplnim v pohode.
Odpovedať
@miggi83 tie plechové sú super
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?