Pachové odpudzovače

Zdravím vás, používate niekto pachové odpudzovače na divu zver? Stále mám so zverou problémy, dookola opravujem pletivo a o rozrytom sade ani nehovorím. Máte niekto s odpudzovacmi skúsenosti? Ak áno , aké konkrétne? Potreboval by som ochrániť 1hektar.. nejaké rady? Dakujem
Odpovedať
@mar1ek1 Používal som ich proti mačkám na záhradke-chodili mi hrabať a špiniť na hriadky s čiastočným účinkom.Potvory si na to zvyknú, a po čase sa to úplne minie účinku.
Odpovedať
@duarde a ked si po case dal nejaky iny, nepomohlo to? myslim ta, ze striedat tie odpudzovace aby si nezvykli na jedny.
Odpovedať
@branojan Neskúšal som to,ja som mal odpudzovač na mačky a psov-také zelené kúsky želatiny v tube, už neviem ako sa to volalo, ale na lesnú zver by mohlo existovať niečo iné, treba vyskúšať.
Odpovedať
Ten gel sme kupovali aj my, boli to take zele gulicky ale co ti poviem mas pes bol taky ...., ze mi ich vsetky vyjedol, pokial sa stihli rozpustit
Odpovedať
@kubiano Nemal ten tvoj havko Koronu? Vtedy sa vraj stráca čuch a chuť... 🙂. Všetko sa dá kúpiť, ale nič nefunguje a neodpudzuje nežiadúcich votrelcov tak ako má... 😢 ...hádam len guľovnica...či? Na to ale nemám srdce,takže veľa úspechov som na tomto bojovom poli nezožal...ale...nevzdávam to, som optimista.
Odpovedať
@mar1ek1 jednoznačne treba vyskúšať. Pokiaľ človek nevyskúša, tak nevie čo je účinné!
Odpovedať
@tamisa Súhlasím,našiel som na nete niečo, čo som ešte neskúšal, tak teraz už nie ale na jar určite vyskúšam toto: https://www.ibo.sk/polovnicke-potreby...
Odpovedať
@duarde treba, treba, lebo bez toho človek nevie!
Odpovedať
Profilova fotka
@duarde budem rad, ak mi potom napises, ci to pomohlo. diky 😎
Odpovedať
@branislavv OK
Odpovedať
Profilova fotka
zaujiave, aj ste to niekto uz realne skusali?
Odpovedať
@alieninka skúšal som to želé, ako píšem vyššie, bez väčšieho uspechu názov už neviem-mám problém s mačkami, chodia mi hrabať a kadiť na hriadky.Na budúci rok vyskúšam prípravok - Animalit, link na neho tiež v mojom príspevku vyššie, malo by to byť vyrobené čisto na prírodnej báze, tak uvidím....zázraky nečakám, ale ako píše tamisa ak nevyskúšaš nevieš.
Odpovedať
Článok sa načítava...
To uz ale ked raz zacnete z odpudzovacmi, tak musite stale nejaky mat, nie?
Odpovedať
V mojom prípade je to len jarný problém kým hriadky nezarastú,potom je od mačiek pokoj, a pozemok mám oplotený, takže aj od lesnej zveri.Takže ja používam odpudzovač len mesiac-dva na jar. Horšie je to lesnou zverou, najmä diviakmi, s tým ale skúsenosti nemám. @antoska65
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?