Pozemok na sadenie

Profilova fotka
Ahojte. Prišiel som si sem po radu od skúsených. Mám pozemok ktorý je momentálne zatrávnený. V minulosti cca. 10 a viac rokov do zadu bolo na ňom aj pestovaná zelenina. Radu ktorú hľadám je že by som sa k pestovaniu zeleniny do domácnosti na varenie chcel vrátiť. Mal som ju teraz na jeseň z orať ale nestihol som z dôvodu zlomeniny, má význam to z orať teraz koncom novembra? 1.12 už u nás hlásia sneh. Keby som z oral hneď na začiatku jari 2020 vedel by som si vypestovať do jesene ešte nejakú zeleninku? či už len počkať do budúceho roka? Ďakujem krásne
Odpovedať
@matko291 Kludne ju daj poorat teraz.Pripadne aj v decembri nejake slabe mraziky niesu problem pre traktor poda nebude premrznuta do hlbky.Okrem toho lepsie poorat teraz ,cez zimu sa ti hrudy pekne pod vplyvom mrazu a vody rozpadnu.
Odpovedať
Ahoj, ma to vyznam, aj keby si to pooral na jar. My sme zelenu luku orali na jar a v aprili sme tam uz sadili a uroda bola super
Odpovedať
mozno na jar sa bude orat lahsie, teraz je blativo. Alebo ked to trosilinku primrzne. Kazdopadne aj na jar je to v pohode
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ďakujem, že si mi pripomenul čierny piatok. Bez ohľadu na to, koľko peňazí mám - niektoré z nich utrácajte, keď prídu také dobré ponuky. Teraz mám šancu minúť viac kvôli mimoriadnym ziskom z mojich obchodných operácií. Ildar Sharipov môj guru Instaforex mi povedal, že nemôžete nechať ujsť také príležitosti, aby ste si niečo kúpili online.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?