Predaj z dvora - čo k tomu potrebujem?

Ak by som chcel v buducnosti predavat prebytky zo zahrady, pripadne nejake to maso, co k tomu treba? Ake povolenia a kde sa hlasit? Mate skusenosti? Pokial viem, tak je to nejak tak ze do 500e nemusim nic riesit...alebo to uz neplati? Ako sa to kontroluje?
Odpovedať
@zahradkarvlado pozri tu: https://miroslavziak1.blog.sme.sk/c/4...
Odpovedať
@majstercapko hmm..potesila by osobna skusenost, ale dakujem...taky real pohlad ze toto toto som musel, na toto daj bacha...ale dakujem
Odpovedať
@zahradkarvlado osobnu skusenost nemam
Odpovedať
@majstercapko neva, niekto mat bude ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte, mam prosbu, totiž pasujem sa, s predstavou ako rozmiestniť stromy v záhrade okolo domu no záhrada ma cca 15 árov a teda vedľa domu je ovocný sad a z druhej strany plánovaná terasa pri novostavbe. Keďže je obdobie na sadenie rada by som využila čas a už teraz stromy zasadila no nechcem použiť tuje pretože to údajne skodi ovos.. stromom, tak premýšľam aké stromy použiť. Mam v plane vysadiť možno aj aj lipu, orech, javor no a tiež nechcem aby ma zahrada"obrala" o všetok čas na jej úpravu neskôr tak zvažujem možnosti. Každá rada nad zlato. Dakujem.
Odpovedať
@storm2015 tuje neskodia ovocnym stromom, skodia borievky, lebo na nich prezimuje hrdza hruskova. Inak otazku si mala asi zalozit samostatne, lebo si to dala do temy "predaj z dvora" a je to trochu mimo, preto si to nik nevsimol.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?