Záhradkári - hubári a ich úlovky

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, verím že rovnako ako záhrady, milujete aj hubárčenie. Chodíte na hríby? Pridajte fotky, potešme sa spoločne z úlovkov 🙂
Odpovedať
@alojzpoldauf ejha, tiez krasne..
Odpovedať
Už nerastú nové, drobné som už nenašiel v sobotu. Len dospelákov 😐
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
No co priatelia, kedy zahajime sezonu? ;-)
Odpovedať
@zahradkarvlado... hm Vladko musíme podaktorí najskôr zahájiť sezónu v záhradke a potom tradá do lesa :-D .Ty preskúmaj les a daj vedieť :)
Odpovedať
@zahradkarvlado ešte nič nerastie :joy: @najkutilka ale tu záhradnú si už zahájila hádam :)
Odpovedať
@konyk fú, veru zahájila, čiastočne porobené, ale zajtra znovu štartujem pokiaľ ráno vstanem :-D.... a roboty ako na kostole. :)
Odpovedať
@najkutilka daj foto ako dokaz :D
Odpovedať
@najkutilka ste sa niekam podeli aj s lubicou, uz vyhadzujete tela na zahrade, co? :-D
Odpovedať
@zahradkarvlado :-D :-D :-D skôr ho ťahám po záhrade -dlhá zima bola a začiatky sú kruté, ale príde čas a s kávičkou v ruke si budem vychutnávať výsledky mozoľnatých ručičiek. ;-) a na to sa najviac teším. :) ....a Ľubica asi tiež niekde naháňa fúrik po záhrade :-D
Odpovedať
@najkutilka zaciatky su krute, ale vsak na to sa vzdy strasne tesime :D ja som rad ze citim kazdy kus tela po takom namakanom vikende :-D aspon viem ze este zijem
Odpovedať
@najkutilka lubica a furik? to sa mi nezda :D na co by jej pri tych kvetinach bol...keby si napisala ze s fotakom pobehuje a nema cas..to uverim :P
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute hubari, mam taku prakticku otazku - ako dlho sa mozu skladovat susene huby? Straca to nejak na kvalite, nebodaj su tam nejake veci pre ktore by sa uz napriklad take dvoj/trojrocne susene huby jest nemali? Dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@konyk .... pokial tam nevniknu mole a pod... tak dlho. Ja mam aj 5rocne... Huby vo flasi presypujem mletym korenim a dam aj bobkovy list a pod vicko papierovu servitku...
Odpovedať
@diry dik, cize netvori sa v nich nic toxicke, mozme v pohode vyvarat s nimi? Bobkovy list je super, korenie som este neskusal.
Odpovedať
Zavarate niekto hriby s cibulou? Raz som to niekde jedla, hrozne mi to chutilo ale netusim aky nalev mali. Robite to niekto takto a podelite sa o recept?
Odpovedať
@skockazahradna mnam to milujem...je to klasicky sladkokysly nalev a k hubam das cibulu..napr takto https://www.nahuby.sk/recept_detail.p... Inak uz asi odpovedam po funuse ze?
Odpovedať
@konyk dakujem, no kym som sa rozkyvala, je aj po sezone. Ale nabuduci rok vyuzijem
Odpovedať
@skockazahradna snad bude aj buduci rok taky prajny
Odpovedať
Kdeze je uz sezona. Este ze bola prijemna nakoniec a nieco sa ususilo do kapustnice
Odpovedať
@konyk ja v to verim, minuly rok bol paradny
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Zdravím , vie niekto poradiť ; je to tanečnica poľná ? Alebo holohlavka otatova ? Vyskyt Puchov , v trávniku na záhrade v hojnom počte .dakujem za odborne rady .
Odpovedať
@milan_psenek tanecnice maju trosku tensie nozky sa mi zda, skuste mykologicku poradnu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?