Drvič konárov

22 hod680
  • ahojte 🙂 nechcem zakladat novu temu, preto pisem sem a dufam, ze mi poradite. manzel bude mat za mesiac a pol narodeniny a rada by som mu na narodeniny kupila nejaky drvic konarov, nakolko mame vela stromcekov a on sa vyziva v tom, ked ich moze strihat a udrziavat. furt mi spomina, ze by sa mu zistiel este drvic, tak mu to chcem splnit 🙂 od vas by som potrebovala poradit, ktory je dobry ale zaroven aj aby bol cenovo prijatelny. dakujem krasne 😉

• @hronkanka  moja rada je, bud nenapadne zistit po ktorom mu srdce pisti (urcite uz ma nejaky vybraty), alebo na rovinu povedat Milacik, dostanes drvic, ideme kupit. Ono s tym naradim pre chlapa je to ako ked chlap ide kupuvat podprdu... Vsak uz je velky, uz nepotrebuje prekvapenia pri rozbalovani krabice

• @hronkanka  súhlasím so - zita19,, Riwall PRO RES 3044,, ja mam niečo podobné. Kúpil som ho od ruky zoštiepkuje do 5cm. Už som z ním narobil dajaké tie kubiky.

• Sponzor fóra
  • @zita19  to je pravda, ze uz nie je maly chlapec ale este stale mame vo zvyku si robit prekvapenia, no vyskusam aspon nejako nenapadne zistit, ktory drvic sa mu pozdava. vsak to, ze nechcem mu zase kupit taky, na ktory bude casom nadavat. mozno aj povolim a poviem mu, nech si vyberie aky chce, no najprv skusim potajomky zistit nejake infosky 😃

• @pasia  a kolko ta stal? ja by som chcela asi novy, nie pouzivany.

• @hronkanka  ahoj, uz minuly rok som tu pisal, ze mam drvic, ktory mi vyhovuje a pritom nie je ani moc drahy. ide o znacku Fieldmann. oni maju vselijakych pomocnikov do zahrady, za fakt prijatelne ceny. vyskusaj pozriet 😎

• @branislavv  dakujem aj tebe za spravu, idem ich pozriet. som zvedava, kolko to je "nie moc drahy" 😉 🙂

• @hronkanka  no co, pozrela si? co hovoris? vela? ci som mal pravdu? 😎

• @branislavv  ano, pozerala som ho, dokonca som sa aj s bratom radila a rozmyslam, ze ho aj pojdem kupit. bracho hovoril, ze vyzera celkom fajn, tak snad aj jemu sa bude pacit 😉 🙂 za tu cenu sa fakt oplati 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém