Skusenosti s naradim a technikou z Lidl

Ake mate skusenosti s naradim, kosackami, rotavatormi, vertikutatormi atd z Lidla?
Odpovedať
@tolstolobik my mame vrtacku a srobovacku a spokojnost 🙂
Odpovedať
@salamandrazuza dakujem ..
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ sme spokojní s parkside-om 😉 Skôr nadáva polovička na black&decker
Odpovedať
@miselaho ze? za relativne malo penazi celkom dost muziky ako sa hovori 😉
Odpovedať
Profilova fotka
su to hobby naradia, ked sa pokazi tak nad opravou ani nerozmyslaj,,,na Parkside nahradny diel len tazko zozenies, takze ked to planujes velmi casto pouzivat, chod na nieco kvalitnejsie. Sice 3 rocna zaruka od Lidl je tiez dobre lakadlo...keby sa pokazilo tak ti to vymenia.
Odpovedať
@lubosh55 a vies poradit nieco co mi vydrzi? Chystam take projektiky kde by som uvital sikovne naradie, ale zas na makytu nemam....
Odpovedať
Profilova fotka
@tolstolobik Narex - ceska firma, nahradne diely sadaju lahko zohnat. Kamos robi servisneho technika, on mi odporuca Narex a Bosch, samozrejme Makita a ine su fajn...len tie su uz ina cenova skupina.
Odpovedať
@lubosh55 ved to ze makita je draha strasne..toto vygooglim...nejake bosh veci mam, narex este nie
Odpovedať
@tolstolobik Narex je velmi dobry. V niektorych veciach lepsi ako vsetky tie vychytene znacky http://www.narex.cz/
Odpovedať
@tolstolobik LIDL? nemôže predávať čo sa týka rotovátora, kosačiek a pod. kvalitu. kvalita sa predáva v iných obchodoch a za inú cenu... čo sa týka rotovátora - isto - aj v dnešnej dobe sa radia k najkvalitnejším výrobkom - VARI Systém. Rotovátor. sú to síce staršie výrobky ale kvalitou predstihují terajších výrobcov... mám osobnú skúsenosť: r. 2007 som kúpil v B.Bystrici , nový rotovátor v predajni pána Demetera, nový rotovátor. Išiel jednu sezonu...ani som ho neskúšal reklamovať....zaujímalo ma, prečo sa vlastne pokazil. rozobral som ho, a videl som, ako sa celá prevodovka, čo bola v oleji, úplne vydrala, celý ozubený systém bol zodratý, proste c á r a ch. Vyhodil som ho na šrot. V roku 2007 som si kúpil VARI SYSTEM- rotovátor. starší . aj s motorovou jednotkou. Doteraz bez problému ide. Nemá chybu vládze ako čert. Rotovátor má skladacie z kovu kvalitného, dá sa vyskladat ako potrebuješ, 2 alebo 4 alebo 6 alebo aj 8 vrtúl, podla toho na čo chceš použiť....Proste paráda. Dá sa s ním otáčať na mieste a súčastne robí, popri plote urobí s presnosťou dobre že nie na cm.... do hlbky berie ako si ho nastavím úžasný stroj. Za socializmu Československo bolo známe a radilo so so svojimi strojárenskými výrobkami medzi svetovú špičku....VARI systém sa prosto vydaril... Mám aj dalšiu skúsenosť... Sused, ktorý roky robil záhradu 1 mesiac ručne-ryloval- ked ma videl, až po rokoch si kúpil rotovátor z LIDLA. Jeden den na nom robil- videl som ho aj druhý den ešte s ním robiť...na tretí deň som ho videl, ako rotovátar sa snaží natočiť, no bez úspechu...proste motor nevydržal....skala ako pes...zadrel. šiel ho vrátiť, dostal peniaze naspať- a znova ho vidím, ako celý mesiac rýluje spotený na záhrade kusok o výmere 3m x 15 metrov-možno viac-nemeral som mu to....takže taká je skúsenosť s rotovátorom z LIDLA az rotovátorom starým ako PRAHA....
Odpovedať
@bohuzial inak to je vyhoda lidla, bez reptania vymenia ked je problem...dakujem, pokukam co odporucas
Odpovedať
A s kosackami a kultivatormi z lidla mate ake skusenosti?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marrietta :) bude teraz v lidli?
Odpovedať
@tolstolobik hej ale nekupila som kedze sa nik neozval, bojim sa ist do takych veci
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Dobrý deň radim vám nikdy ale že nikdy nekupujte náradie z Lidl!!!!! Poslali mi len doslova smeti a teraz ak mi to nereklamuju tak sa budú diať veci taký poriadok vám narobím že ste ešte taký nikdy nevideli 42€ preč... Ako by mi napluli do tváre
Odpovedať
Profilova fotka
mam mnohoveci lidla hlavne na baterky ako super drzia sa staocne pri mojich napadoch by som bol povedal
Odpovedať
my tiez toho mame doma z lidlu dost a funguje zatial vsetko, som spokojny s lidlom..
Odpovedať
Za lacné peniaze je stále risk nakupovať,čakan sa nepokazí ale elektro náradie je citlivejšie.Niekedy tie lacné veci vydržia viac ako značkové inokedy nie,je to kus od kusa.Ja mám skoro všetko od firmy Bosch a spokojnosť.Ale napr.mám pílu Husqvarnu a mal som ju v záručnej oprave.Vždy je to trochu risk.Osobne pri náradí ktoré používam veľa by som radšej šiel do značkových výrobkov.Ale sú veci na ktorých sa toho veľa pokaziť nedá, takže prečo nie aj Lídl.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Z Lidlu by som nekupovala takéto drahšie náradie. Možno nejaké skrutkovače a tak. Akurát včera som objednávala z hej.sk kosačku https://www.hej.sk/kosacka-vega-46-hw... a ešte som našla aj zľavu https://www.kodino.com/sk/obchod/hej-sk/
Odpovedať
Náradie z Lidlu má isté obmedzenia, alebo skôr kompromisnejšie riešenia, ale na druhej strane je ideálny pre hobby majstrov za prijateľnú cenu. Pri AKU skrutkovačoch majú určite čo ponúknuť, napr. aj pri tomto: https://www.akutest.sk/podrobna-recen...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravím,tak ja mám od Parkside z Lidlu už všeličo a pre bežne použitie v domácnosti 100% akú kosačka 2 roky každý týždeň bez problémov normálny trávnik pekne pokosi akú náradie maflik uhlová brúska bez problémová priamočiara pila kladiem sňou plávajúce radosť robiť.Tiež som uvažoval do čoho ísť ale pomer cena/výkon slušná a teraz s E-shopom žiaden problém. Dokonca aj menšia akú šikovný pomocník a to má 6 rokov a bezproblémové ide pekne nič nepretača nebúcha takže j mňa maximálna spokojnosť na prace okolo domácnosti firmy a sem tam nieakej prace.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Lídl má veľmi slušné veci ,hlavne cenove. Niekde som počul že je to zelený Bosch. Ja mám zatial len dobrú skúsenosť. Mám stolovú vrtačku ,teplovzdušnú pištol,vzduchovú sponkovaciu pištol ,otcovi som kupoval plotostrih a tiež má el . ručný kultivátor .Uplná pokojnosť .ˇJe to proste slušná Čína kde vám ihneď reklamujú a vrátia peniaze ak sa niečo nedajbože pokazí. Skúste vyreklamovať však Extool, Hecht či Fieldmann. Môžete tri krát hádať ako dopadnete. Všetko však by som odtiaľ nekupoval . Kosačky mám dve Toro a Hondu. Vyžínač Stihl a krovinorez Demon ,čistú čínu za 85 eur asi piaty rok. Vrčí ,dymí ale ide. Vrtačku mám príklepku Makita ,rozbrusovačky mám dve tiež od Makity. Baterkovú vrtačku som mal z Lídla ale už mám 12V Makitu z dvoma 4Ah bateriami. Píly mám dve Jonsered a Stihl ,Stihl neznášam zavíja a je tažká. Pílku kmitačku mám Extool ,to je strašný hnoj ,jeden rez nie je rovný. Pásovku brúsku mám Maktec a excentrickú zase Dewalt, Zvaračka Invertor je nejaká ukrajinská Dnipro ,Pokosová píla je od Metaba, Lupienková píla a sústruh na drevo Holzmann. Hoblovačku nejakú malú z Litvy.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?