Chren v zahrade

Mate v zahrade chren? Sadili ste ho ucelovo alebo vam uz rastol na zahrade? Kazdy ma od neho odradza, ze je to burina ktora mi zaplieni zahradu. Da sa pestovat nejak v nadobe, alebo ohranicit ho tak, aby sa divoko nerozrastal?
Odpovedať
mali sme, uz nemame, nejak sa stratil. Ja by som pouzila metodu ako na maliny, matu a ine rozpinavosti. Zakopat maltovnik bez dna a pestovat v nom
Odpovedať
@luciachrobacik u nas v zahrade sa vyskytol ani neviem ako :-) ale ze by zaplevelil zahradu to nemozem povedat, staci na jesen vzdy vykopat :-) a nieco spotrebovat a je aj na rozdavanie. ;-)
Odpovedať
Cielene by som si ho uz asi nesadila, ale mozno niekam na luku...
Odpovedať
Chren je v záhrade veľkým pomocníkom - vysadený v zemiakoch odpudzuje pásavku a pod ovocnými stromami ich chráni pred rôznymi škodcami.
Odpovedať
Ja som ho dala do takeho vedra stareho bez dna..snad bude ok
Odpovedať
@vyrehotana z toho sa to nedá vykopať. My sme sadili cielene, teda moja chcela, aj keď som ju varoval (mám s ním blbé skúsenosti z mladých čias) Ale zatiaľ sa nám chren darí držať v rozumných medziach. Čo vyrastie všetko vykopem a spotrebujeme. Kopem ho doslova likvidačne - aby už nevyrástol. Ale on vždy vyrastie znova. Aj moja už tuší, že to varovanie mala brať vážne. :-p
Odpovedať
@foox :-D tak teda budem tiez dolovat likvidacne, dufam ze tam nieco bude
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?