Stále zelené rajčiny

Ahojte, tento rok je divny, rajciny su obsypane, ale stale zelene. Uz som zastipla aj vrsky a nic, akoby zastali, nie a nie zacervenat sa. Deje sa to aj vam? Co s tym?
Odpovedať
@pockajchvilovnicka presne ako opisuješ, aj moje sa začali červenať až v týchto dňoch, a to po iné roky boli skor. Dokonca si pamätám rok, že som už v júni dávala deťom na desiatu do školy paradajky zo záhrady, nemám ani skleník ani foliovnik. Zrejme to má na svedomí počasie, hlavne studené noci . A aj odrody mám nové , skôr neskoré , lebo som chcela veľké plody. 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
@evamama bojim sa ze teraz chytia plesen a urody sa ani nedockam 😞
Odpovedať
@pockajchvilovnicka pieseň určite chytia, už mali byť ošetrené preventívne. Keď pleseň príde je na všetky zásahy neskoro. Na trhu je dosť bio postrekov, treba ich pouzivat a striedat
Odpovedať
aj my mame este zelene, teda hlavne tie, co by mali byt cervene. cherry zlte hruskovite, tak tie v poslednych dnoch zltnu jak veter
Odpovedať
Profilova fotka
Nám začali postupne červenať no tiež ich tam je kvantum zelených, ale tak hádm dozrejú. Však hlásia teraz pekné a slnečné počasie
Odpovedať
Mám odrodu Sub Arctic Plenty , má to byť skorá a odolná odroda. Obsypaná je pekne, ale dozrievať začína až teraz. A podľa charakteristiky to malo byť už začiatkom júla. Tak neviem...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?