Uz sadite?

Uz ma mrle zeru a rozmyslam,co zasadit. Co je vhodne uz zasadit? Zasadila som cibulu,hrach,redkovku a salat.
Odpovedať
@hoblinka13 aj mrkvu a petrzlen mozes
Odpovedať
@cina1 nevadi,ze je este chladnejsie? Zvykla som az zaciatkom maja sadit mrkvu a petrzlen
Odpovedať
@hoblinka13 na petrzlen a mrkvu nie,najma petzlen uz mal byt v zemi
Odpovedať
Profilova fotka
@hoblinka13 my sme tiez cez vikend sadili cibulu, redkovku, salat a uz mame aj mrkvu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som posadila jahody, pazitku a medovku no koncom tyzdna by uz malo byt pekne tak by som chcela doplnit este mrkvu a salat do zahonov
Odpovedať
Vonku je už dávno cesnak z jesene/10cm/,zasadená cibuľa, cvikla,špenát,hrach, pór,hlúboviny na priesady,redkvička,kôpor. S mrkvou a petržlenom by som ešte počkal až bude pôda teplejšia.Za oknom rastú paradajky, baranie rohy chilli habanero a zakoreňujem odrezky viniča.Teším sa na teplo.
Odpovedať
Profilova fotka
@duarde len aby uz preboha konecne prislo. vcera som skoro odpadol, ked u nas zacalo len tak z nicoho nic snezit
Odpovedať
Aj u nás poletoval...na nervy
Odpovedať
hej my uz sme dali cesnak skor, minuly tyzden mrkva,cibula a matu som si zasadil (tu malu z kauflandu 🙂 strasne mile to je) a este ma caka paprika a paradajky sadenicky.
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež už máme čosi posadené a taktiež aj u nás poletoval sneh. Ako total bláznivé počasie, hrôza.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Môžem už cez víkend zasadiť priesady karfiolu,brokolice,kapusty von na záhon?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?