Hľadá sa externá redaktorka, externý redaktor pre náš web!

  • 10.02.2022

Je písanie vaša (tajná) superschopnosť? Zaujímate sa o témy, ktoré sa týkajú záhrady, byliniek a izbových rastlín a máte k nim čo napísať? Potom neváhajte a dajte nám o sebe vedieť!

hladame redaktora

Koho hľadáme?

Záhradného nadšenca, ktorý sa s láskou pustí do písania zaujímavých článkov pre náš web Záhrada.sk. Hľadáme človeka, ktorý nemá problém vymyslieť a dohľadať si témy pre články, ktoré sa môžu týkať čohokoľvek, čo súvisí so záhradou. Ak máte hlavu plnú nápadov, dochvíľnosť a dodržiavanie termínov sú pre vás posvätné, čakáme práve na vás.

Čo na začiatok?

  • Pripravte si ukážky článkov, ideálne aby súviseli s tematikou nášho webu.
  • Priložte aspoň 3 návrhy na ďalšie články, ktoré by ste dokázali spracovať. Prezrite si náš web a pokojne navrhnite, akým smerom by sa mohol obsah webu uberať, čím by ste ho obohatili, kreativite sa medze nekladú :).
  • Uveďte aj svoju predstavu, aké témy vás zaujímajú najviac, resp. o čom by ste dokázali písať a koľko článkov za mesiac by ste vedeli dodať.
  • Všetko odošlite najneskôr do 25.2.2022 na adresu michaela.horbanova@zahrada.sk.
  • My si všetko starostlivo prejdeme a kontaktujeme „vyvolených“ :).

Za koľko?

Odmena je vecou vzájomnej dohody, ale bude závisieť aj od toho, ako často a o čom budete písať. Pokojne nám svoju predstavu napíšte a my sa pokúsime nájsť spoločnú cestu.

Tešíme sa na vás!

Text: redakcia
Foto: isifa/Shutterstock

Tagy: záhrada

Najnovšie diskusie

Najčítanejšie články
  • Mesiac
  • Týždeň
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Nožnice neodkladáme ani teraz: 10 druhov rezu v júni Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete Prečo žltnú mladé listy malín? 8 rastlín, ktoré začiatkom leta premenia záhradu na kvetinový raj Lopúch ako liečivka: Vydajte sa s nami na cestu spoznávania jeho liečivých účinkov
Lunárny kalendár pre záhradkárov - júl Ako odplašiť mačky zo záhrady: Vďaka týmto tipom mačacie výkaly viac nenájdete 8 jedovatých rastlín v záhrade, ktoré môžu zabiť vášho psa Pýr – nezničiteľná burina, ktorá lieči Videli ste už bazu s tmavými listami? Jej krása a ostrý kontrast s bledými kvetmi vás očarí Martin Čurda radí: Ako sa starať o anjelské trúby?