JAGA pomáha: Prelistujte si časopisy Záhrada zdarma

  • 24.03.2016

Milé čitateľky, milí čitatelia, všetci momentálne prežívame neľahké obdobie neistoty. Negatívne správy sa na nás valia každý deň zo všetkých strán a zdá sa nám, že pred nimi niet úniku.

žena číta časopis v záhrade

My vo vydavateľstve JAGA sme sa rozhodli, že skúsime pomôcť svojou troškou a jeden takýto únik z reality týchto dní vám sprostredkujeme prostredníctvom našich časopisov.

Keďže väčšina z nás je teraz najmä doma, máme aj viac času na čítanie. Preto sme všetkým, ktorí sa prihlásili k odberu newslettera z našej stránky www.zahrada.sk , ZADARMO sprístupnili elektronický archív vydaní obľúbeného časopisu ZÁHRADA až do 31.12.2020.

Veľkým pozitívom tejto doby je znovuobjavenie ľudskosti a spolupatričnosti medzi ľuďmi, pretože si uvedomujeme, že „v tom ideme spolu“ a zvládneme to len spoločnými silami. Dúfame, že sa cez toto obdobie rýchlo dostaneme a zase bude dobre.

Želáme všetkým najmä veľa zdravia, disciplíny a pozitívneho myslenia!

Tím webovej stránky zahrada.sk a redakcia časopisu Záhrada.

PS: Ak sa vám časopis Záhrada zapáči, budeme veľmi vďační ak sa nás rozhodnete podporiť napríklad predplatením si tlačeného vydania časopisu na nasledujúci rok. Každý predplatiteľ je pre nás a našich redaktorov odmena a spätná väzba, že to robíme dobre a naša práca má zmysel. Robíme to totiž pre vás. 😉
ĎAKUJEME!

Tagy: časopis

Diskusie na tému článku