Kostihojová tinktúra

Z druhej ruky
24. nov 2022
5
581

50 ml = 6,5 €
100 ml = 12,5 €
50 ml + rozprašovač = 7,5 €

Používa sa pri zápale okostnice, bolesti zubov, opuchnuté ďasná, pri paradentóze sa priamo potiera tinktúra na postihnuté miesto. Vhodná na hemoroidy, bercove vredy, pre všetky druhy zlomenín kostí, natrhnuté svaly, šľachy, väzy, výrony, výrastky, zápaly a bolesti kĺbov, poškodené chrupavky, vysychanie kĺbových priestorov, žíl, prínosových dutín, artróza, artritída, reuma, kĺbové opuchy, dna, rany kože hlboké a hnisavé, rany po plastických a operačných zákrokoch, zle hojace hematómy, opuchy, tenisový lakeť, kŕčové žily, preležaniny, omrzliny, popáleniny, krvné podliatiny, regeneruje všetky vrstvy kože a spojivové tkanivá.
Ďalšie info v príbalovom letáku.
Silná, tmavá, neriedená, vysoko koncentrovaná tinktúra, po zaschnutí býva potreté miesto až lepkavé. Kostihojovú tinktúru pripravujeme naozaj silnú (viac to už nejde), žiadne polovičaté či čiastočné ,,odvary". Kvalita, ktorá sa naozaj oplatí.

Ako zbierame kostihoj? Môžete sa pozrieť.

https://www.facebook.com/vceliaalchymia/photos/a.1337805663015655/1369790823150472/?type=3&theater

Čo je na príprave najhoršie? Umývanie...
Zber prebieha v novembri, počasie je skoro vždy otrasné, mokro,chlad láme ruky ... ale nemá to na to nekonečné čistenie. Každý kúsok aj najmenšieho koreňa dôkladne umývame. Nekonečný príbeh ...

Bližšie info a ponuka ďalších produktov na: www.facebook.com/vceliaalchymia

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Platiť môžete na dobierku alebo vopred, je na Vás čo si vyberiete.
    Balné si neúčtujeme,...