Masť na kŕčové žily, masť na hemoroidy a kostihojová masť

17. feb 2020
1
110

Masť na kŕčové žily, masť na hemoroidy a kostihojová masť
Masť na kŕčové žily (balenie 100 ml 8€) z byliniek komonica, nechtík, pagaštan a rozmarín, ktoré pomáhajú zlepšiť krvný obeh, čím sa znižuje bolesť a zápal.
Bylinky sú vhodné na zápaly žíl, kŕčové žily, zmierňujú opuchy, posilňujú oslabené žily, napomáhajú k prekrveniu. Nechtík lekársky má protizápalové účinky a používajú sa na zápal žíl, zápal tkaniva, pokožky, pôsobí od bolesti. Komonica lekárska a pagaštan zmierňujú bolesti a opuchy pri kŕčových žilách, potlačujú zápal. Rozmarín ma vynikajúcu schopnosť zlepšiť prekrvenie.
Mastička regeneruje kožu a uľavuje od bolesti nôh, svalov a kĺbov.
Na kŕčové žily sa masť nanáša vždy zdola nahor 2-3x denne. Žily sa nemasírujú!
Zloženie: olivový olej, komonica lekárska, nechtík lekársky pagaštan konský, rozmarín lekársky a včelí vosk.

Masť na hemoroidy s dubovou kôrou (balenie 100 ml 8€) – dubová kôra má sťahujúce účinky, používa sa na zastavenie krvácania, hlavne zvonka na ošetrenie hemoroidov, žíl a vredov. Spolu s kostihojom, nechtíkom a komonicou pomáha aj od bolestí spojenými s hemoroidami. Bylinky majú protizápalové účinky na žily, podporujú správnu cirkuláciu krvi, pomáhajú na opuchy a regenerujú podráždenú pokožku. Na ošetrenie hemoroidov a konečníka sa masť nanáša 2-3x denne.
Zloženie : dubová kôra, kostihoj lekársky, nechtík lekársky, komonica lekársky, olivový olej a včelí vosk

Masť z kostihoja (balenie 100 ml 7€) sa používa pri bolesti kĺbov, či chrbtice, drobné zranenia, ale kostihoj výborne zaberá aj pri vážnejších zraneniach, pri zlomených kostiach, výronoch, natrhnutých šľachách a vlastne pri všetkom, kde došlo k poškodeniu nejakého tkaniva. Kostihoj lekársky vynikajúco pomáha pri kostných zlomeninách, vykĺbeninách či pri tenisovom lakte. Hojí hlboké a hnisavé rany, rezné rany po operácii, vredy predkolenia. Dokáže pomôcť aj pri ranách, ktoré sa nechcú zaceliť, stále hnisajú a krvácajú. Kostihoj totiž okrem výrazných regeneračných účinkov zastavuje aj krvácanie a má dokonca prírodné analgetické účinky, čiže zmierňuje bolesť.
Úspešne pomáha pri hemoroidoch. Dokáže ich celkom zregenerovať niekedy už za pár dní. Rýchlo vylieči udreté bolestivé miesta, preležaniny, omrzliny a popáleniny, natiahnuté šľachy a svaly, zápaly svalov a šľachových puzdier.
Masť z kostihoja lekárskeho zmierňuje bolesti pri kŕčových žilách. Účinne pomáha pri vstrebávaní opuchlín a krvných podliatin.
Mastička je vyrobená z koreňa kostihoja lekárskeho, extra panenský olivový olej a včelí vosk.

Posielam aj poštou. Kontaktovať ma môžete aj mailom 1trencin1@gmail.com alebo na FB Miška Michalkova (fotka - fialový kvet )

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    quita

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    V prípade záujmu za dá osobne prevziať v Trenčíne. Posielam aj poštou na dobierku alebo...