Svietniky.

Nový tovar
4. jún 2020
0
36

Mnoho krásnych rustikálne vyzerajúcich predmetov, ktoré si môžete kúpiť pre svoj domov, a medzi nimi sú krásne kované svietniky z tepaného železa, ideálne pre príležitosti, ako sú svadby, ale rovnako vhodné pre každodenné použitie v obývacej izbe alebo jedálni. Veľkosť podstavca rozhoduje o tom, koľko povrchovej plochy sviečky zaberajú na stole alebo polici, zatiaľ čo správna výška zabezpečí, že nebudete mať žiadne problémy s umiestnením držiakov sviečok vo vašej domácnosti.
Kované svietniky z tepaného železa majú niekoľko rôznych tvarov. Držiaky sviečok sa často vyskytujú širšie.
Kruhový tvar, ktorý sa bežne používa pre držiaky sviečok, sa dobre hodí do mnohých domácností a má mäkší vzhľad ako mnoho iných. Táto sada troch držiakov sviečok, vyrobená ručne pomocou tradičných kováčskych techník a moderných metód, ponúka krásu a funkciu pre váš domov.
Kovaný z mäkkej ocele valcovanej za tepla je zúžený driek tvarovaný pomocou mocného kladiva a potom silne tvarovaný na nákove. Kovová základňa je za horúca tvarovaná do klenutého tvaru. Vrchná časť je vytvorená z vrstiev kovového plechu. Kvapky sviečkového vosku neovplyvnia patinu. Určené pre použitie v interiéri. Sviečky nie sú súčasťou balenia. Leštené, s voskovým povrchom.Predáva sa v sade 3 ks, podľa obrázka. Uvedená cena je za sadu 3 ks. Výška je približne 90 cm, priemer 22 cm.

Materiál držiaka Železo
Krajina výroby Slovensko

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Položky, ktoré prekračujú očakávané množstvá, môžu občas trvať dlhšie. Keď potvrdíme vašu objednávku, pošleme vám...