Predáme záhradu s murovanou záhradnou chatkou - REZERVOVANÉ.

(Zmazaný predajcom)
12. máj 201922941

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú, podpivničenú chatku 4x4m postavenú na 4 - árovom pozemku v krásnej prírode pri rieke Gidra. Chata aj záhrada sú v osobnom vlastníctve. Bez tiarch.
Vstup do chaty je cez zastrešenú terasu, na prízemí je malý kuchynský kút, chladnička, pec na tuhé palivo, rohová lavica a stôl. Prízemie je momentálne v štádiu menšej nedokončenej rekonštrukcie – plánovaný sprchový kút namiesto pôvodného WC (v súčasnosti je WC vonkajšie – nová drevená latrína) - nutné vidieť. Dokončenie rekonštrukcie je už na novom majiteľovi podľa jeho zváženia. Ohrev TUV zabezpečuje prietokový ohrievač. Do podkrovia vedú drevené rebríkové schody. V podkroví je komplet zrekonštruovaná spálňa (podlaha, zateplenie polystyrénom vrátanie omietok) so 4 lôžkami + komoda. Chata je kompletne podpivničená, kde je umiestnená domáca vodáreň a je tam priestor na skladovanie.
Na pozemku, ktorý je oplotený zo všetkých strán je prístup z dvoch protiľahlých strán. Parkovanie je priamo pred chatkou. Na pozemku sa nachádza aj studňa (postačuje na plnohodnotné zalievanie celej záhrady aj v letných mesiacoch, napustenie bazénu, umývanie riadu atď.) aj žumpa. Podľa posledných informácií z roku 2016 je voda nepitná /vysoký obsah železa atď/.
Záhrada je po kompletnej reorganizácii, nachádzajú sa tu ovocné stromy – 2x jabloň, višňa, čerešňa. K úžitkovej časti ešte patria vysadené čučoriedky, černice, maliny, jahodovisko, ríbezle. Na konci záhrady sa nachádza drevený kompostér, drevená latrína a malý bylinkový záhon.
Taktiež je tu veľmi pekne upravená okrasná záhrada s množstvom kvetín a okrasných kríkov, krásna skalka, lavička na posedenie a murovaný gril.
Chata sa nachádza v chatovej oblasti medzi obcou Dubová a Častá v tesnej blízkosti riečky Gidra, v ktorej môžete vidieť rakov, rôzne sladkovodné ryby aj pstruhy – ideálne pre rybárov. 1,5 km od chatky sú Budmerické jazerá. Nad chatovou oblasťou sa čnie hrad Červený Kameň, kde sa konajú veľmi zaujímavé spoločenské a kultúrne akcie. V blízkosti je aj rekreačná oblasť Zochová Chata s prírodným kúpaliskom a s lyžiarskymi svahmi s umelým zasnežovaním. Najbližšia obec Častá je vzdialená od záhradkárskej oblasti len 1 km. Má výbornú dedinskú infraštruktúru – lekáreň, potraviny, pekáreň, pizzéria („donáška pizze až k chate“). Blízke Malé Karpaty poskytujú krásne turistické a cyklistické trasy a tiež aj hubárčenie. Vzdialenosť od Bratislavy (Rača) je 25km.

Prosíme kontaktovať nás len v prípade vážneho záujmu.Obhliadky možné po dohovore.
Tel.c. 0908 498 148

ŽIADAME REALITNÉ KANCELÁRIE ABY NÁS NEKONTAKTOVALI.

Napíš predávajúcemu priamo tu

avatar
Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol  vymazaný.
:);-):-(:|]-(8-):-S:-o;-(:-D:-p|-|:-N=-)8-(:-.:-xx-)

  Predávajúci

  avatar
  mon252

  Podmienky predaja tohoto používateľa

  Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.

  Reklama