Výnimočná zbierka takmer 1000 kariet o kvetoch

Z druhej ruky
27. feb 2018
2
213

Ponúkam veľkú a opravdu nádhernú zbierku dvoj-kariet, z ktorých každá jedna sa zaoberá inou okrasnou rastlinou. Sú na nej nielen krásne farebné fotografie každého druhu, ale aj spôsob ich pestovania, ochrany a boja proti škodcom a chorobám /tzv."rastlinný lekár"/, rozmnožovania, tipy na nákup, stručné rady.... zrozumiteľne zhrnutých a nafotených takmer 1000 rôznych rastlín. V 8-ich pevných na to určených otváracích šanónoch s kovovými sponami, takže každá karta sa dá vytiahnuť podľa potreby.
Celá zbierka je rozdelená na 16 oddelení:
1/ Kvitnúce rastliny
2/ Zelené rastliny
3/ Popínavé a previsnuté rastliny
4/ Kaktusy, kukulenty, bromélie
5/ Orchidey
6/ Bylinky a zelenina
7/ Suché kvety
8/ Rezané kvety
9/ Rýchlenie rastlín
10/ Balkónové rastliny
11/ Veľké črepníkové rastliny
12/ Vodné rastliny
13/ Život rastlín
14/ Choroby a škodcovia
15/ Praktické rady
16/ Nápady a životné prostredie

Kupovala a zakladala som ju pár rokov a opatrovala ďaľšie roky, ale kvôli blížiacej sa sťahovke sa jej musím vzdať, lebo zaberá hodne miesta.
Zbierka je v 100% stave, vhodná ako krásny dar pre blízku osobu k výnimočnému jubileu, alebo iba tak z lásky pre niekoho, kto miluje kvety.

Cena 25€, hoci pôvodne, postupne kupované bolo niekoľkonásobne drahšie.

K cene + poštovné podľa tarify sl.pošty. Zbierka váži takmer 12 kg, takže poštovné pri zaslaní na Vašu poštu stoji 5,90€, ak by ste si želali zaslať priamo na adresu domov, je to o 1€ viac.
Po nedobrých skúsenostiach posielam veci až po pripísaní peniažkov na účet. Samozrejme je možný a v tomto prípade by bol aj ideálny osobný odber po vzájomnej dohode.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.