Tinktúra z Víjačky Voštinovej

Z druhej ruky
24. nov 2022
13
1270

Aktuálne je dostupná verzia z trusu víjačky. 3% nakoľko tinktúra z trusu je vraj aspoň 10x účinnejšia ako priamo z víjačky. V Rusku ju vraj vyvažujú zlatom.

Pri cukrovke, onkologických ochoreniach, kŕčových žilách, alergiách, na imunitný systém (zvyšuje odolnosť tela a podporuje telesnú aktivitu), akútne respiračné choroby (ako aj bronchitída, pneumónia, pleurisy, tuberkulóza), kardiovaskulárne ochorenia (arytmia, srdcový záchvat, angína pektoris, hypertenzívne ochorenie). Pomáha znižovať dýchavičnosť a znižovať krvný tlak. Pri chorobách močového mechúra, adenóme prostaty. Má antibakteriálne účinky, antioxidačné, detoxikačné, imunostimulačné. Tiež účinky na liečbu ženskej a mužskej neplodnosti, cysty vaječníkov, prostitíde.
Obsahuje enzým ,,ceraza“, ktorý nie je možné laboratórne vyrobiť. Úspešná pri liečbe tuberkulózy nakoľko ,,ceraza" rozpúšťa ochrannú stenu baktérii a vydáva ich napospas atb. a imunitnému systému. Vo Východnej EU ňou údajne úspešne liečia rakovinu.
Dávkovanie: pri konkrétnych problémoch je dávkovanie mierne odlišné, upresním ho priamo zákazníkom/ kupujúcim.
POZOR! Neužívať v prípade alergie na propolis.
Vyrobené na mieste kde sa spracúva propolis, môže obsahovať stopy propolisu.

K produktu zatiaľ nemáme príbalový leták!

Prvýkrát sme si ju odchovali omylom, zničili nám nielen plásty ale aj rámiky a poškodili debničku. Jej zber tiež nebol prechádza ružovou záhradou.

Tejto tinktúre sa venujú predovšetkým na Ukrajine a v Rusku. Neviem ako Rusko, ale na Ukrajine používajú ATB a často šialené množstvá liečiv, ktoré sa ukladajú do vosku, peľu, prípadne medu a cez to prechádzajú do lariev víjača.

U zavíjača sa zistila aj pozoruhodná vlastnosť, ktorá súvisi s jeho konzumáciou (a následným trávením) včelieho vosku.

https://hobby.idnes.cz/zavijec-voskovy-likvidace-plastoveho-odpadu-fna-/hobby-mazlicci.aspx?c=A170426_130100_hobby-mazlicci_bma

Prebehol úspešný pokus o umelý odchov v malom množstve ... ak sa vypredá môžete nám napísať a potom Vás kontaktujeme ak vyjde ďalší chov.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Platiť môžete na dobierku alebo vopred, je na Vás čo si vyberiete.
    Balné si neúčtujeme,...