Vonkašie ohnisko

Zobraz úvodný príspevok
Ako máte riešené vonkajšie ohnisko? Nejaké foto? Inšpirácie? Nie krb prosím, ale klasické ohnisko (áno chcem aj krb, ale to riešime v inej téme).
Odpovedať
Profilova fotka
ale pravdaze, kludne aj na nete pozri a ked tak do predajne. ono aj mne sa lepsie pozeraju veci najprv na webe, lebo si viem rychlejsie spravit prehlad co sa mi paci a tak. podla mna sa to oplati viac, ved s tym nemas vobec ziadne starosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@sebrino super a vyberali alebo teda zvazovali ste aj ine stoly, ci preco prave tento ste vybrali?
Odpovedať
len prehlad to je asi len taky okrajovy, lepsie je to vidiet osobne si tak myslim ci? a brali ste to ako nejaku navratnu investiciu? ked pises ze sa to viac oplati ako normalne ohnisko, tak ma to aj po tej cenovej stranke zaujima.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako jasne, ze sme pozerali viacere, ale tento sa nam tak pacil, ved to je o kazdeho preferenciach, tebe sa moze zase iny pacit. no mozes aj osobne to hej, ale na nete si spravis aspon prehlad ze do coho by si isiel. co sa tyka ceny sa kazdy stol lisi ale podla mna vzhladom na vyhody ake to poskytuje sa to oplati.
Odpovedať
Profilova fotka
tak jasne, ze ked vyberas nieco taketo, tak je lepsie ist do predajne a mozno aj tam sa poradit s niekym odbornejsim v tejto oblasti. a neviem teda ci je to taka investicia, ved si zober ze aj do kuchyne ked si kupujes nejakeho robota alebo co, tiez to neberies ako nieco za co v uvodzovkach len vyhodis peniaze, ale prave naopak ze to budes stale vyuzivat.
Odpovedať
a hej akoze asi je s tym menej roboty ale ako sa o taky stol treba starat, treba tomu prisposobit aj nejake podmienky, pripadne mam spevnit terasu, kde by som ho chcel dat?
Odpovedať
Profilova fotka
@branojan ale kdeze, to uz mi pride take spekulovanie a len by si si pridaval na robote, tie stoly sice vyzeraju mohutne ale uplne v pohode ho odnesu dvaja chlapi. v strede su totiz dute. takze si ho mozes dat kde chces a aj ho presuvat podla potreby.
Odpovedať
Profilova fotka
na spevneni by som uvazoval keby je ten stol tazky a keby ty mas odflaknutu terasu inak pri tychto nevidim dovod, lebo nie su tazke.
Odpovedať
aha tak super, lebo presne na tych fotkach to posobi tak robustne. a to teda kazdy jeden je taky, ze ho odnesu dvaja chlapi, ze nie je tazky? a co sa tyka pouzivania, alebo teda obsluhy to mi niekto ukaze, ze co a ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ano kazdy jeden je ok, co sa hmotnosti tyka. vies ako sa hovori ze nikto uceny z neba nespadol takze by ti povedali co a ako. ale ovladanie nie je zlozite, vlastne ti staci mat len plynovu flasu a vedel by si si to aj sam spojazdnit.
Odpovedať
Profilova fotka
no vlastne a aj ste uz nejake pozerali? reku ktore vas tak oslovili lebo podla mna sa da z coho vyberat, len je to asi aj o tom ako mate zariadenu terasu 🙂
Odpovedať
vies co zbezne som to pozeral a skor je problem ten ze sa mi paci asi kazdy jeden podla tej ponuky, takze je to len na mne aky by som chcel alebo mate pre mna aj nejake rady aky skor vybrat? ci to uz len potom zalezi od velkosti plochy na ktoru by som ho chcel dat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
podla mna je jedno aky by si si vybral i ked ako jasne, mozno trochu treba prihliadat aj na to aky velky priestor mas, aby sa ti tam zmestil, aby si to tam nemal nejako velmi natesno.
Odpovedať
Profilova fotka
jednoducha odpoved, vyber si aky chces, alebo nam sem daj nazov a pozrieme a ked tak ti poradime 😄
Odpovedať
tak rozhodujem sa medzi metropolisom a wesport. kazdy je iny a neviem prave preto, ze ktory by sa mi aj viac hodil a ze ako by to bolo potom s vyuzitelnostou stola, lebo pri tom prvom je to asi viac vyuzitelne ako stol, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
no a teda priklanas sa viac ku ktoremu? ci je to na rovnako a nevies sa rozhodnut hej? tak metropolis by som povedal, ze vyzera byt taky, ze tam vies dat viacej veci nan, co sa tyka vyuzitelnej plochy alebo ako to nazvat, ale zase wesport na mna posobi tak prakticky, ze vsade sa zmesti.
Odpovedať
Profilova fotka
no ako pokial je ti to v principe jedno, tak nech sa zapoji do vyberu aj zena. ak to chcete mat tak, ze aj viac miesta po krajoch tak ten prvy, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
Som rád, že sa to tu tak vo veľkom rieši, lebo sme uvažovali, že by sme si aj my pred letom poriešili nejaké to ohnisko, Aby sme mohli tráviť viac času vonku presnejšie pri našom dome. Myslíte, že sa oplatí kopať nejako viac do hĺbky, len tak pre istotu alebo to už nie je nutné? Či stačí keby ho ohraničím nejakými tehlami, kameňmi a je to.
Odpovedať
no tak celkom ste mi poradili, vyzera to tym padom ze uz mame vybrate. darho a ako daleko chces mat to ohnisko od domu?
Odpovedať
Profilova fotka
darho a chces si ho spravit sam? mas taku predstavu ze teda niekde na zahrade a kopat? podla mna ako ked tak, tak len mierne by som vyhlbil jamu a okolo toho nejake kamene a mas, no mne by sa s tym nechcelo babrat 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Branojan, netuším, sú na to nejaké pravidlá, či je to na mne? Ako nechcem aby som mal hneď dym v celom dome a zase ani aby bolo treba k nemu chodiť cez celú záhradu. Sebrino no tak pokiaľ si budem vedieť zohnať na to materiál a prostriedky prečo nie 😄 Prečo by sa ti s tým nechcelo babrať, však hádam to nie je toľko roboty.
Odpovedať
Profilova fotka
to je na tebe, kde by si si ho chcel dat. len presne potom treba mysliet na ten dym, pripadny zapach, iskry, praca s drevom a tak, ze je to aspon podla mna narocnejsie na nejaku starostlivost, udrzbu a tak.
Odpovedať
@darho tak to ti mozem poradit ako aj mna inspirovali, kupit si stol s ohniskom, mas to bez prace, bez dymu a zapachu 🙂 inak na to podla mna nie su nejake extra normy ako daleko si ho chces dat tak si ho daj, aby vam to bolo pohodlne.
Odpovedať
Profilova fotka
@darho haha, no aby si nebol prekvapeny 😄 to clovek ked sa rozhodne taketo nieco si sam zmajstrovat tak to obvykle byva dlhsie ako na nejake dve hodinky, to som dal teraz len priklad.
Odpovedať
Profilova fotka
Branojan stôl s ohniskom? To mi môžeš priblížiť, to ako funguje? Plnohodnotne to vie nahradiť klasické ohnisko? Sebrino veď ako jasné, ale nemyslím, že by som bol taký ľavý a nevedel to 😄
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas normalne ako stol, ktory je duty ale teda funguje na principe ohniska, ze ti k tomu vlastne staci len plynova flasa a je to. my mame taky od Elementi a je to super, netreba mi mysliet na to ze kde ako drevo zhanat a neviem co 😄 ale ved to nikto netvrdi ze by si bol lavy, ide o to si porovnavat vyhody 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Akože pozrel som stránku a vyzerajú luxusne tie stoly, len nebude to príliš ťažké? Branislavv to máš položené na betóne, alebo na záhrade? Ale asi by to malo mať aj nejaký zdroj alebo niečo na základe čoho by sa to dalo spustiť či?
Odpovedať
@darho ale kdeze, oni sice vyzeraju velko a robustne ale su v pohode, oni su totiz dute zvnutra, takze si ich vlastne mozes dat kde len chces, ziadne podpery ti na to netreba. staci ti na spustenie len plynova flasa 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
no co ako si sa nakoniec rozhodol alebo teda v akom si stadiu rozhodovania sa? reku ked si napisal ohladom ovladania a podobne 🙂 ide asi aj o to, ci sa ti chce alebo nechce zapodievat vystavbou samostatneho ohniska niekde na zahrade no 😄
Odpovedať
Profilova fotka
je to hlavne aj o tom, ze ti to usetri vela casu a energie ako pri rieseni samostatneho ohniska na zahrade, to by si vies ako, mal riesit drevo a nejake obklady dookola, takto to budes mat ako klasicky stol, ktory vies vyuzit aj normalne, ked teda budes mat aj kryt k nemu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?