Dobra kvapockova zavlaha

Zobraz úvodný príspevok
Kupil som tu z lidla a je to na prd, kvapka dva dni a zasekne sa, malo kvapkadiel, nekvalitne, prakticky sa neda regulovat. Ake pouzivate vy? Kde ste kupili? Resp je tu niekto kto si vyrobil sam? Prosim foto pripadne. Chcem sa uz teraz pripravit na buducu sezonu.
Odpovedať
1
2
@aneta11111 dakujem, ale ja rad robim veci svojpomocne ;-)
Odpovedať
Zdravím čo sa týka realizácie zahradných hadíc a tiež kvapočkovej nakupujem len cez https://www.abc-hadice.sk/ a som maximálne spokojný. Určite bych niečo ako kvapočkovu zavlahu neriešil v Lidli. :)
Odpovedať
My sme objednali cez ebay tak som zvedava
Odpovedať
@zahradnik88 tvoja firma? ;)
Odpovedať
@konyk nie ale poznám ludi odtial aj osobne a vzdy mi poradia ak potrebujem, hoci existuju kratko som spokojny s nákupom u nich maximálne. :)
Odpovedať
@zahradnik88 ah tak sorry, vyzeralo to ako dokonale pr ;) ale dakujem za radu
Odpovedať
Profilova fotka
Objednávali sme teraz cez ebay, šikovné kvapátka, časovač. Vyzerá to o dosť kvalitnejšie ako to z Lidla, minulý víkend sme zapojili: https://www.ebay.com/itm/25m-DIY-Micr...
Odpovedať
@miselaho ako sa tomu dari? neupchava sa?
Odpovedať
Profilova fotka
@konyk zatiaľ super, klop klop. Časovač pekne funguje, kvapátka držia ;)
Odpovedať
@miselaho tak to je super, nech to vydrzi!
Odpovedať
Profilova fotka
@konyk no dufam ze vydrzi, podam hlasenie po sezone ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Takže je zima, casu dost nad riesenim závlahy, mame Gardenu, potrebujeme rozsirit zavlahovy system, hladala som na ebay, v internete, nakoniec vazne uvazujem nad srbským výrobcom, nieco medzi Gardenou a Čínou, ked sa system osvedčí, dá sa dokupovat Pozerala som toho viac, oni majú polnohospodarstvo rozsirené viac ako na SK
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zahradnik88 tie abc-hadice vyzerajú tiez zaujimavo, vdaka za tip ;-)
Odpovedať
@janine1030 ukaz link na toho srbskeho ;) dik
Odpovedať
@salamandrazuza www.kappokapsistem.rs pozriem este dalsie, ale toto sa mi zda solidne
Odpovedať
@janine1030 nooo, to vyzera fakt zaujimavo
Odpovedať
Profilova fotka
Rozhodujeme sa či natiahnuť ako závlahu dierkované hadice alebo priesakové. Hľadala som skúsenosti na webe, ale veľa toho nebolo. S priesakovou sú ľudia na začiatku spokojní, ale tí, čo ju majú 2-3 roky, tak už nie. Vraj sa zanáša a ešte aj degraduje. z toho vyznieva, že dierkovamé budú istejšia voľba, ale ...... sú aj tu problémy so zanášaním? Studničná vyzerá byť čistá, ale neviem nakoľko, lebo ju používame len v záhrade. Ale je tvrdááá .... ako naša trnavčina :)
Odpovedať
@lifelike dierkovane sa zanasaju ovela pomalsie, priesakova hadica ked ti tam nejde cista pitna voda tak sa rychlo zanesie. Uz som mudra po tom co som vsetko precitala po internetoch
Odpovedať
@lifelike siel by som do dierkovanych, priesaky ak nemas brutalny filter tak za chvilu budu asi na nic podla vsetkych info
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?