Ako ošetriť vonkajšie drevené prvky

1 deň340
  • @tamkake15  ano kvoli tomu, my sme sa nmepochopili ako velakrat, no co uz. dufam, ze to zachranim 🙂 rozmyslame, ze radsej zvolime nejaky olej ako lazuru a uvidime co to spravi, olej pretrem lazurou ale opacne nie 🙂 @polina11   dakujem za radu, vyzera ze to tak aj spravime 🙂 len teraz ma dost prsat, tak az ked bude pekne 🙂

• @alieninka  nie je vôbec začo, rado sa stalo. aj si si pozerala čím to natrieš teda? myslím kokrétny typ oleja alebo lazúry

• Inak musim sa priznat, ze minule som nemala farbu a zufalo som potrebovala natriet kompost., vlani. Tak som pouzila obycajny jedly olej z vyprazania. Ludia, mi tiekli sliny normalne, vonalo to siskami 😃 😃 😃 Ale si predstavte ze to uplne v pohode prezilo zimu a vyzera ten kompost ako nedotknuty. Je to len docasne riesenie, budeme kupovat novy, ale ajtak ma to prekvapilo.

• @salamandrazuza  pocula som, ze vyvysene zahony natieraju jedlym olejom, ale neviem ci cerstvym ci pouzitym. Ake zas nebola by zla kombinacia zahon s uhorkami natrety olejom po reznoch. To by bola kompletna kombinacia 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém