Broskyňa neraší,nekvitla

Prosím o radu. Cca v marci som vysadil vroskynu redhaven volnokorennu. Som si vedomi, ze som broskynu nezrezal na dve ocka. Je podla fotiek napadnuta nejakou chorobou alebo vysycha? Listy nerastu, takejto velkosti susunekvitla uz dlhsi cas, nekvitla. Viete mi poradiť ako jej pomoct? Dakujem
Odpovedať
@pedro55 doplnam, ze proti kuceravosti som ju nestriekal a nvm ci tak bola osetrena v skolke.
Odpovedať
@pedro55 a kolko ju polieavas? Ma podu dostatocne prevlhcenu az po korene? Ja by som jej kydla zo 3 kyble vody jednorazovo a potom v pravidelnych intervaloch velke davky vody, ktore preniknu tych 30 - 40 cm do hlbky ked maju rast nove korienky Jo a este taka drobnost: Okamzite zrus ten tenky spagat, co je nim priviazana ku kolu a daj tam bud upevnovaci pas na strom alebo hrubsi spagat s nejakou podlozkou aby sa neodierala kora A drobnost da: cerstvo vysadeny strom by nemal kvitnut, ak aj rozkvitne treba plody odstranit aby sa nevysiloval
Odpovedať
Treba ju zatienit teraz a nemala by byt preliata. Poliat naraz viac, ale nie casto.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?