Sukulent zo supermarketu

Ahojte. Kúpila som si v supermarkete jeden sukulent ale neviem aký je to druh a ako sa oň starať. V zime mi niektoré stonky zvädlo.
Odpovedať
druh nepoviem, len isto na neho plati to co na vsetky sukulenty: polievat este menej ako malo, teda poliat az ked je substrat uplne vyschnuty, najlepsie do podmisky naliat, co si necucne do pol hodiny vylia, potrebuje vela svetla, nerobi im dobre caste presadzanie a uz vobec nie velke kvetinace a ked ho budes presadzat tak bud kupit substrat na sukulenty alebo namiesat zahradnu zeminu, strk (keramzit, drvena tehla) a hruby piesok v pomere 1:1:1 a vyvarovat sa humusu
Odpovedať
Tak ako pise zita. Paci sa mi ten kyblik inak, velmi sikovne, kde si to kupila? Dik
Odpovedať
Ďakujem :) kúpila som ho aj so sukulentom Lidli ešte v zime :)
Odpovedať
Obcas poliat, tieto sukulenty toho moc nepotrebuju. No velmi pekne kyblikove prevedenie ma :)
Odpovedať
Ďakujem :)
Odpovedať
@janka975 crassula ovata gollum, pestuje sa ako tučnolist :)
Odpovedať
krasny je, ako pisu vyssie, sukulenty co sa tyka starlostilovsti su rovnake a je ich straaasne vela druhov :) Ale zda sa ze ten tvoj je v dobrej kondicii :)
Odpovedať
Ďakujem veľmi pekne :))
Odpovedať
nevidim, ze by mu nieco bolo, podla mna si si kupila este tak povediac vydareny kusok
Odpovedať
Ahojte, môjmu sukulentu sa veľmi nedarí. Doteraz bol v pohode ale jak prišlo leto začali mu opadávať tie stonky alebo čo to je. Zalievam ho len keď je hlina suchá a ani som ho nepresadila.
Odpovedať
Takto nejako vyzerá
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?