Vianocna ruza

Dobry den, viete mi poradit staroslivost o vianocnu ruzu ako ju zahustit?
Odpovedať
ostrihat, malo polievat, dat na svetlo. V lete moze byt aj vonku v polotieni, od septembra ju treba na 12 hodin zakryvat krabicou alebo odkladat do uplnej tmy aby jej scerveneli listene
Odpovedať
a ako to mam ostrihat? dakujem pekne za radu
Odpovedať
viete mi poradit aj ohladom nefrolepky?
Odpovedať
neviem co s nou mam robit😏
Odpovedať
@sandelka kludne na 10 cm. Ostane sice holy pahyl, ale netreba sa zlaknut, to rozchodi @sandelka asi spalene od slnka a suchy vzduch. Ostrihaj vsetko hnusne, aj keby na nej namalo nic ostat, daj ju niekde kde do polotiena a treba ju rosit. kebyze mas kupelnu s oknom, tak tam si bude hoviet
Odpovedať
@zita19 to je kupelna s oknom na foto, je tam polotien slnko tam nieje, od slnka sa nemohla spalit lebo nebola nikdy na okne pri priamom slnku, preto nechapem co jej je😞tak ju ostriham a budem ju rosit tak dufsm ze sa spamata lebo len opadava a schne😏a co sa tyka ruze tu hlavnu stonku na 10 cm myslis?dakujem velmi pekne za pomoc
Odpovedať
@sandelka hlavhu stonku nechaj, bocne skrat na 10 cm, keby vyzerala strasne (kriva, kostrbata) mozes ist aj na kratsie. Z kazdeho spiaceho ocka pojde novy vyhon, takze bude tak ci tak dost husta
Odpovedať
Ak ju budes strihat, urcite v rukaviciach, inak ti podrazdi pokozku
Odpovedať
Profilova fotka
@sandelka mojej sa práveže vždy najviac darilo na chladných tmavších miestach. Predsa len je to druh paprade. Skús zmenu prostredia z kúpelne na povedzme chodbu kde nie je príliž teplo.
Odpovedať
Profilova fotka
Treba ju ostrihať, ako ti baby podarili a taktiež by som skúsila nejaké iné miesto.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?