Jeseň na záhrade :-)

Profilova fotka
Jeseň k nám akosi rýchlo prikvitla a vraj chce zostať až do zimy ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica juj nestraš s jeseňou 🙂 Ale veru už aj tie slnečnice to tušia...Je to za dverami 😕
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho ja nestraším...to tie kvetinky už hlásia jej príchod...slnečnice schnú a sú už takmer vyjedené, georgíny, rudbekie, kokardy končia...všetko vysýcha....už len letničky, čo som sadila ešte kvitnu...a začínaju kvitnúť jesenné astry....v porovnani s min.rokom asi dva tri týždne skôr .... a už niekolko dni zbieram suche listie...JE TO TU 🙂 aspoň keby slniečko vydržalo, nech nam ešte dozreju paradajky...to by bolo fajn 🙂 včera som ešte zavarala....papriky ešte snáď dozrú a bolo by ešte lečo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica no tak nevadí...idem sa tešiť teda na niečo iné..Sneh, korčuľovanie.. 😛 Keby aspoň na jablká, orechy...Ale aj tie pomrzli 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@miselaho ak sa sezona skonči skôr, aspoň vybehneme niekde na výlet...doteraz vždy utekáme zo všadial rýchlo späť, kvôli záhrade, polievaniu, zaváraniu...tek teda budeme sa tešiť na pekne, teple jesennne podvečery, grilovačky, posedenia, výlety...jupiiiiiii :-)
Odpovedať
@lubicabystrica mas nadhernu zahradu :) ta bude aj v zime krasna :)
Odpovedať
@lubicabystrica Timo aky vysmiaty na tej jednej fotke 😉🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@spuchlina dakujem 🙂 vela práce, záhrada je na svahu, ale výsledok o to viac teší 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@cokoladovyjoe ano, aj psíky sa vedia smiať...len ten foťák má čo robiť, aby stíhal zachytiť :-)
Odpovedať
@lubicabystrica ano viem, psov mam rad..len dufam ze nebudu nicit moju predzahradku pri baraku 😬😛
Odpovedať
Toto je pekna zahradka @lubicabystrica. Urcite vyzera super aj na jesen. Mas zasadene aj nieco, co este v tychto mesiacoch spravi paradu? 🙂 Ja som sa teraz zamilovala do okrasnej kapusty a rozchodnika v "ciernom" prevedeni, to  by sa mi velmi pacilo.
Odpovedať
@cokoladovyjoe take prirodne hnojivo zas nie je na skodu. Zadarmika 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@cokoladovyjoe daj okolo zahradky obyčajne drevene latky a natiahni nejaky špagat...nepôjdu tam...ja som to urobila okolo záhonov v záhrade, naš havo tam nechodi...len okolo po chodničkoch a blazni sa na trave...:-)....aspon skus 🙂 psíky obvykle vyhladavaju niečo zelene, čo pretrča, je vyššie a to ocikavaju...ak tam bude prekážka, nemali by.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lemuria tiež mam rozchodniky, už kvitnu, vela astier, vysoke aj nizke, floxy, kokardy ked zostriham kvitnu viackrat ako aj rudbekie, surfinie,  a nasadila som aj chryzantemy...a mam dostatok tráv :-)
Odpovedať
@lemuria v pripade potreby si rad to hnojivo vydolujem z kontajnera na to urceneho :joy: ale uprednostnujem granulovane kravske :joy::joy::joy: @lubicabystrica ano presne som uvazoval ze tak to poriesim
Odpovedať
@cokoladovyjoe si narocny, mal by si sa naucit pracovat s tym, co je k dispozicii 😄
Odpovedať
@lubicabystrica tak to musi byt naozaj nadhera 🙂 Nemylia si ta so zahradnym centrom? 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lemuria dakujem 🙂 ale myslim, že nemýlia...je to chalupa v hore, taka divočina, ale nam to tak vyhovuje :-)
Odpovedať
@lemuria 😄😄😄 ty si to ponala nejak extremne permakulturne 😄 Ale vstupim si do svedomia teda...A mozno zacnem zbierat bobky z travy... 😬
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?