Levandula :-)

Profilova fotka
Darčeky pre kamošky :-)
Odpovedať
@lubicabystrica chcem byt tvoja kamoska 😍😘
Odpovedať
Profilova fotka
@babkazvidieka priď ! ešte jesto :-)
Odpovedať
@lubicabystrica nehovor mi 2x 😍
Odpovedať
Profilova fotka
@babkazvidieka tak hovorím 3x :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica krásna levanduľa, krásna kvetinka to je, mám rada jej vôňu, keď sme boli v Chorvatsku na Hvare, tak tam boli na každom kroku, je to levanduľový ostrov. Mne sa veľmi nedarí, ale už som zistila prečo, je to kvetinka čo má rada slniečko a ja som ju dala pred dom a tam je slniečko iba ráno a ďalšie sice na záhon, ale pod orech, teda ono to nebolo pod orechom, ale velmi sa rozrástol. Tak presadím a bude levanduľa v pravý čas, takto má rastlinka veeeliké šlahúne s náznakom kvetov a než sa začne tak krásne modrať, tak je jeseň. Suseda má krásne lemovaný chodník, vždy iba ostrihá a má krásne kvetenstvo, a hlavne to má všetko na slniečku. Predvlani som robila z nej levanduľový olejček.
Odpovedať
@lubicabystrica ty potvorka 😄 ale dakujem, fakt su krasne kyticky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradnakova ano je to krásna kvetina, aj včely ju mimoriadne milujú...jednu kvetinu som nestrihala, nechala som pre ne 🙂 kupila som ich v črepniku 3, za rok sa tak rozrastli, že sa nedalo chodiť popri nich po chodniku, rozsadila som na polovicu, chytili sa a mam 6 ks....opať su krasne...ale su na slniečku, tak to som trafila ...teším sa z nich...len jedna ma také svetlé kvety, to neviem prečo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@babkazvidieka dakujem 🙂 to vždy poteší 🙂 už som ich niekolko poslala po dcere do BB, a niekolko si u mna objednali...asi predsa ostriham aj tú poslednu kvetinu a dorobim kytičky 🙂 vlani som robila s prírodným špagatom, no nemala som, a tak tento rok su na vianočnu nôtu :-)
Odpovedať
@lubicabystrica pekne si sa vyhrala 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lubicabystrica  Su aj biele odrody, tiež krásne. Má ich suseda, teda zatial iba jeden trs. http://www.sieberz.sk/termek/levandul...
Odpovedať
@lubicabystrica levanduľa je na našom trhu v niekoľkých odrodách,zrejme si jednu z tých troch kúpila aj so svetlejšou farbou
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradnica prave som zistila, že naozaj jedna je ina...ma svetle kvety...nestrihala som, myslela som si, že nie je ešte rozkvitnuta 🙂 nevadi, budeme mať aj biele kytičky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@gaiamariaano...jedna sa liši...ale super, aspoň mam aj inu farbu...aj včeličkám sa páči, tak je to OK a budu dva druhy kytičiek 🙂 som nevedela, že je viac druhov :-)
Odpovedať
@lubicabystrica lubika, myslim, ze su viacere druhy levandule, lebo ja som mala taku svetlu a ta kvitne trocha neskor ako ta tmava, len mi ta svetla vymrzla tento rok ... ale krasne su obidve variacie :)
Odpovedať
Toto sa mi sem dnes tak..tematicky hodí 😄 @lubicabystrica kde siiiii? 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@lubiqe ano...zistila som, že mam aj ja jednu svetlu...kvitla neskor ako tie ostatne...myslela som, že je ešte nedozreta, ked je svetla....už som ju ostrihala a urobila kytičku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado KUK ...tu som 🙂 nevidíš ma ? :-)
Odpovedať
@lubicabystrica uz vidim a dokonca dvojmo, aj v inej teme 😁
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado HA 🙂 a v akej ? ....ak to nie je tajomstvo :-)
Odpovedať
@lubicabystrica no vsak tu hned vedla..v chalupovej :P
Odpovedať
Profilova fotka
@zahradkarvlado tak ty si hned vedla ?.....zapískaj :-)
Odpovedať
Ja som robila taketo vonave palicky do suflika alebo skrine
Odpovedať
Profilova fotka
@firefly21 ano poznam to, je to velmi pekne...dostala som od kamošky, ja som to ešte neskušala, tak sme si medzi sebou vymenili...krása aj úžitok :-)
Odpovedať
@lubicabystrica je to jednoduche 🙂 na youtube je viacero navodov :)
Odpovedať
@firefly21 to je krásne, ja som na toto úplne ľavá 😒
Odpovedať
@cickamica aj ja ale je to fakt jednoduche :)
Odpovedať
Profilova fotka
@firefly21 pohladam navod a pozriem sa na to ...je to velmi pekne a zároveň slúži...uvidim aka som zručna :-)
Odpovedať
@firefly21 no ja neviem, obavam sa ze by som to nedala..si sikovna ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?