Ruže a cyprusy

Profilova fotka
Dobrý večer,môžem kombinovať popínavým ruže so živým plotom s cyprustekov?
Odpovedať
@ruzena_chutkova neviem si to celkom dobre predstavit, mas na to nejaky konkretny dovod? Hlavne popinave, nebudu tie cyprusteky robit tien?
Odpovedať
Profilova fotka
@ruzena_chutkova tá otázka je veľmi nejednoznačná, ako konkrétne myslíš kombinovanie tej popínavej ruže s cypruštekmi? Cyprušteky sú slúžia ako živý plot a ruža sa bude one popínať? Alebo to bude nejaký spoločný zmiešaný záhon? Napíš trochu presnejšie ako to myslíš.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj,z cyprustekov mám živý plot a okolo bránky som chcela dať popínavé ruže na konštrukciu,ale neviem či sa znesú,stromčeky sú tak 60cm od seba a pri bránke by boli bližšie k ruzuam,asi tak 25-30cm,chcela by som poradiť čo by tam bolo vhodnejšie,mám veľmi ílovitú podu,myslela som že clematis,len ten potrebuje inú podu ,je tam celodenné slnko ,a bojím sa že vy neprežil,ďakujem za rady
Odpovedať
@ruzena_chutkova ruze v ilovitej pode rastu velmi dobre, tak ci tak bude treba ruze strihat ked budu okolo branicky, tak ich upravis aj okolo ziveho plota
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 ďakujem za odpoved,hádam nič nepokazim,pekný večer prajem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Neriskoval by som to, my sme si dali spravit tento betonovy plot https://byt-in.sk/betonove-ploty/ a pred neho sme si vysadlili ruze. Z cesty je ten plot velmi krasny a v zahrade mame ruze.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?