Pergoly

Cez vikend mi skrsla v hlave dalsia stavebna myslienka- pergola.  Chcem ju mat samozrejme dokonalu, budem to robit svojpomocne. Inspirujte ma svojimi pergolami a radami. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@majstercapko Ja tiez planujem pergolu a chcem ju stavat sam. Planujem sedlovu strechu. Rozmery tak 3 x 3 m. Nieco ako na obrazkoch pre inspiraciu :grinning:
Odpovedať
@bender_rodriguez krasa...to bude skor taky altan..co tam bude? aj krb?
Odpovedať
Dobrý deň! Mám pole- ornú pôdu asi 200 m za posledným domom v dedine. Moji susedia si svoje oplotovavaju. Chránia si to pred divou zverou, hlavne diviakmi. Zamýšľam tak urobiť aj ja. Treba mi nejaké povolenia? Stĺpiky by boli železné do zeme zarazene. BEZ BETÓNU!!! K plotu chcem dať asi 10 ovocných stromčekov na drotenku. Betón nemienim používať. Vie mi niekto poradiť, aby som sa nedostal do problému, keďže v SR musí byť na všetko papier. BIROKRACIA!!!!!
Odpovedať
@bosorkovo ahoj, lepsie by bolo keby si zalozil novu temu, ked kliknes na forum, hore mas ze "Nova diskusia"..takto sa ti to tu strati, lebo to pises do temy pergola...ale k veci - podla mna k tomu staci len ohlaska na obecnom urade, ziadne povolenia ani nic. Zavolal by som si tam a infomoval sa ;-)
Odpovedať
@bosorkovo myslim ze postaci ohlaska drobnej stavby na obecnom urade, nie je s tym vela papierov..vacsinou na to poskytnu tlacivo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?