Tieniaca plachta na zahradu

Prazi mi na hlavu, chcem to riesit. Aku tieniacu plachtu odporucate? Potrebujem to docasne riesit prave plachtou...dik
Odpovedať
V jysku mali v akcii taku trojuholnikovu
Odpovedať
V hornbachu som dnes videla ale cenu som si nevsimla
Odpovedať
neviem aku mas predstavu, ale mi pod pergolu vesiame taku zelenu s ockami na okrajoch, co sa pouziva na zakryvanie dreva, sena a pod... Esteticky to sice nie nic svetoborne, ale pomer cena - vykon vyborny. My sme kupovali v Kauflande niekedy na jar, neviem ci stala 10 € 5 x 4 metre, ale zvyknu mat v OBI  a podobnych obchodoch
Odpovedať
@zita19 na krase mi nezalezi ;)
Odpovedať
@zita19 nam na hentakej plachte zacal rast lisajnik..somar...ako keby nemohol rast inde :P
Odpovedať
Profilova fotka
@konyk kupoval som v TPD v Bratislave takuto zelenu ako popisuje @zita19 4 x 5 metrov na zakrytie a stala asi 4.5EUR, ako provizorium by to stacilo a mali aj ine rozmery. Pozeral som na tieniace siete na webe a nasiel taketo, tento prvy odkaz https://www.ploty.sk/tieniace-siete-a... mi zdal asi najlepsi a aj cenovo, ale nemam s tym skusenosti, Ale buduci rok idem kupovat tiez, robim novy plot so susedom. Od tychto kupoval kolega z roboty a je spokojny. Druhy odkaz, tam maju rozne farby a materialhttp://www.koba-zahrada.sk/tieniace-siete?gclid=EAIaIQobChMIgZnv3vix1QIV65PtCh1ueQ9aEAAYASAAEgJW7PD_BwEDaj potom vediet co si vybral
Odpovedať
My ako provizorium natahujeme stare plachty na pergolu, je pod tym prijemne 🙂
Odpovedať
@alfazahradnik ten prvy link su skor tieniace siete na pletivo, nie?
Odpovedať
@cickamicanam nestiha. My ju odkladame zakazdym, ked odchadzame zo zahrady. Raz sme zabudli, dosla burka a kupovali sme novu. Ta nasa stara skoncila u suseda na orechu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@konyk  😞 ano, mas pravdu, az teraz som si riadne precital co chces a Tebe prazi na hlavu a nepotrebujes nevidiet ku susedom. Tak potom normalna plachta ako som pisal v zahradkarskych potrebach v TPD ak u vas je, alebo v OBI maju dobre.
Odpovedať
@alfazahradnik ano asi skocim pozret niekam do vacsieho zahradneho obchodu. Len som cakal ze budu nejake tie osobne skusenosti ako dala zita 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@konyk ja mám prekryté plachtov - takou zelenou asi rozmeru 6 m x 6 m...tú takú zelenú...nie je ako klasická s tými prekríženými vláknami...mám ju nad slepačiarňou a som prekvapený, že skutočne zadržuje vodu, je nepriepustná, vode odolná a naviac aj tejto zimy sa udržala velká vrstva snehu...ktorú ale radšej pravidelne oklepávam zhora, dole, lebo sneh je velká váha...mám ju so sklonom osadenú ale v dvojmo na 6 x 3 m a skutočne som spokojný...sliepky vylezú z kurníkov von a sú na suchej zemi aj teraz v zime a v daždoch tiež...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bohuzial myslis tu taku plastovu co su aj modre? 🤔
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?