Z coho vytvorit chodnik v predzahradke/zahrade?

Ahojte, ako som uz spominal, mam na starosti predzahradku pred bytovkou. Chcel by som v nej vybudovat aj chodnicek, aby sa neslapalo pomedzi kvety. Z coho je to najlepsie urobit? Videl som nejake formy na odlievanie roznych tvarov. Je to ok? Ci radsej kupit nejake tie "kocky"?
Odpovedať
@cokoladovyjoe ano, existuju formy, moj otec takou robil cely chodnik. Mozem odfotit ked tam pojdem. Vyzera to vyborne a na rozdiel od kupenej vonkajsej dlazby co maju sa im toto nijak nedroli.
Odpovedať
@cickamica keby som ta mohol poprosit o foto 😉 celkom by mi to pomohlo...plus info kolko to stoji, dik
Odpovedať
Mne sa pacia chodniky z takych plochych kamenov. Len tak poukladane v hline, vyzera to krasne prirodne 🙂
Odpovedať
@cokoladovyjoe Tak presne takuto formu ma a vraj stala nejakych cca 10e
Odpovedať
@cickamica dakujem, to je super cena a forma sa mi paci viac ako tie krkolomne co predavaju na webe..idem googlit
Odpovedať
@cickamica.. a nevieš náhodou, či tam tatko dal niečo na spevnenie alebo len čistý betón ?
Odpovedať
@janakrebsova janka prepac, ja som si vobec nevsimla tento koment 🙁🙁🙁 cisty beton daval, mozem ti zistit konkretne ktory tam miesal 😐 Hovoril ze taky najlacnejsi zo sacku co je co miesas s vodou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?