Dulovec - spracovanie plodov

Ahojte, skusal niekto spracovat plody dulovca a ako? Tu som sa docitala ze sa to da, ale robil to niekto? Je to chutne a hlavne - zijete po konzumacii? Mame nedaleko taky riadny kricok, luto mi je tych plodov tak som rozmyslal ze to nejak spracujem. Nie dula, ale dulovec ;)
Odpovedať
Ahoj, ja som niekedy pokrajala na male kusky a zasypala cukrom (pustilo to stavu). Alebo zaliat medom. Potom sa da pouzit namiesto citronu do caju. Ale je to specificka chut, treba si zvyknut. Ja som si napr. nezvykla :-( . Ale prezili sme, je to jedle.
Odpovedať
On je viac okrasny ako jedaci :)
Odpovedať
@cickamica ja by som skusila to co sa tradicne robi z dule, cize ovocny syr, po novom ovocna koza. Co sa pamatam, tak moja teta to dusila s jablkami, pasirovala a potom susila na radiatoroch. Nebola to ziadna labuznicka hitparada, ale zjest sa to dalo, obzvlast ked to poobalovala do krystaloveho cukru tak sme to pojedli
Odpovedať
@brona4 dakujem...ak to nie je horke tak by som to asi riskla
Odpovedať
ked som kupovala dulovec, tak tam bolo uz neviem ci ikonka alebo aj text ze nejedle
Odpovedať
@cina1 mozno je viac druhov tych dulovcov, hm 🤔
Odpovedať
dulovce su jedle vsetky, otazka je spracovanie. Koli trpkosti su nejedle za surova, ale ak mate radi trpke, preco nie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?