Literatúra

Dobrý deň prajem 🙂 Poradte prosím nejakú dobrú knihu pre začínajúceho záhradkára-ovocinára: kedy, kde, ako strihať ovocné stromy, niečo čo pochopí aj laik amáter začiatočník ...Ďakujem
Odpovedať
Tu na tomto webe su fotopostupy rezu, youtube a videa. Z vlastnej skusenosti - vsetky tie knihy mi pripadaju ako po spaniesky, su odborne a nikdy som sa neodvazila nic ostrihat podla toho. Okrem toho je tam vela informacii, ktore nepotrebujes, preto je lepsie zamerat sa asi na aktualny problem a hladat odpoved na ten. Najlepsi ucitel je skuseny sused, zahradkar, niekto kto ti to aj nazorne ukaze 😉
Odpovedať
@kvetinuocka Nájdu sa aj dobré knihy, ale lepšie raz vidieť ako sto krát prečítať,preto s tebou plne súhlasím.
Odpovedať
chcela som to ako darček pre priateľa k narodeninám pre môjho začínajúceho zanieteného záhradkára 😄 preto chcem knihu 🙂 minulý rok sme si na pozemok nakúpili ovocné stromčeky a dosť ho to baví 🙂
Odpovedať
@zusi369 almanach zacinajuceho zahradkara a biblia viac ci menej skuseneho je 2000 rad zahradkarom. Ja na tu knihu nedam dopustit. Mozno ju este niekde kupite, skuste www.preskoly.sk tam ju mali ale uz to bolo davnejsie
Odpovedať
@zita19 ďakujem za radu no ja som našla iba knihu: 2000 rád záhradkároV asi myslite tu že ? Taká hrubá zelená kniha 🙂
Odpovedať
Ja tiež tento rok začínam a mám už cca 2 týždne objednanú knihu 2000 rád pre záhradkára a neviem sa jej dočkať...
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež som tak začínala, že som si len na internete vyhľadávala a na youtube som pozerala videá. Podľa mňa si nemusíš kupovať žiadnu knihu, keďže na nete máš zadarmo veľa dobrých nápadov, postrehov, postupov a inšpirácií 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka9557 tu som kupil mojej manzelke a velmi sa jej potesila a aj sa jej paci.
Odpovedať
@branislavv ja už sa neviem dočkať kedy príde.Akurát včera prišiel email že ešte nieje dotlačená,tak musím čakať,joj.Teraz sa teším ešte viac,keď viem že sa páči 🙂🙂🙂
Odpovedať
@lenka9557 odkiaľ ste kupovali ?
Odpovedať
@zusi369 ano je to ona
Odpovedať
@tamkake15 je sice pravda, ze dnes je net dobry zdroj informacii. Lenze kniha je kniha. Jednak poda komplexnejsie informacie. A ked to zoberies tak, ze na nete hladas len to co aktualne potrebujes, ale knizku otvoris v jeden nevludny jesenny vecer, prichystas si cajik a citas, citas, citas a dozvies sa mnoho veci co by ti na nete ani nenapadlo hladat. Nemusi si z knihy vsetko zapamatat, ale niekde sa ti nieco zapise do hlavy ani nevies ako a ani nevies kedy sa ti to zrazu objavi, ze aha, takto to ma byt, takto to je. Mam niekolko roznych kniziek o zahradkarceni, mam aj take co boli napisane pred internetom a mnoho veci co z nich viem, by som na nete asi ani nehladala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zita19 mas pravdu, moja zena si tiez stale nejaku knihu objednava, no musim povedat, ze dobre rady su tam a vela jej tie knihy uz dali.
Odpovedať
moje záhradnícke prvopokusy, sestra mi doniesla jadierka kupované v obchode, tak že reku vyskúšame ...melón červený...na parapete 🙂 čo poviete stihne to ešte vyrásť? Je tam nádej že bude do čoho v lete zakusnuť 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka9557 mas sa veru na co 😎
Odpovedať
@zusi369 "pre školy.sk" https://www.preskoly.sk/p/82370-2000-...
Odpovedať
@zita19 práve som si tu knihu objednala 🙂 Ďakujem ešte raz za typ 🙂
Odpovedať
@zita19 práve som si tu knihu objednala 🙂 Ďakujem ešte raz za typ 🙂
Odpovedať
Kniha mi dorazila,rýchlo som ju prelistovala a je skveláaaaaaaa. Ďakujem @zita19 za tip.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?